Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kylie Minogue postaví v Praze chrám za půl miliardy korun. Víme, jak bude vypadat!

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

12. 1. 2011

!Fotogalerie!Australská hudební ikona už 2. března přijede v rámci svého turné do Prahy a při té příležitosti postaví v O2 Areně chrám bohyně Afrodité za obrovskou sumu peněz. Show plná vzrušení může začít.

Kylie Minogue, sympatická a velice krásná čtyřicátnice, vystoupí v rámci turné Aphrodite: Les Folies Tour už za několik týdnů v pražské O2 Areně a přestavení bude údajně obrovskou show. Podle manažerů zpěvačky jde o technicky nejvyspělejší produkci, která kdy byla vytvořena pro halový koncert.

„Čeští fanoušci už mohli vidět pyro i laser show, ale ještě nikdy nebyli uprostřed několika fontán, chrlících vodu do výšky osmipatrového domu,“ říká spokojeně Jan Tuna z Bestsportu, která koncert v České republice pořádá.

A takto by stage měla vypadat, Zdroj: pořadatel koncertu

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/show-kylie-minogue-stage/]

Majitelé nejdražších vstupenek tak prožijí úchvatnou 4D párty, kdy se společně s Kylie ocitnou uprostřed obřího srdce, obklopeni fontánami a oblečeni do speciálních pláštěnek. Vodní systém navrhly mozky, které mají na svědomí zpívající fontánu před hotelem Bellagio v Las Vegas či vodní atrakce v Disney Worldu v Kalifornii. Celá tato paráda vyjde na 25 milionu dolarů.

Účinkující budou navíc využívat i novinku, která měla premiéru teprve před měsícem v muzikálu Spiderman na Brodwayi. Budou se vznášet nad hlavami návštěvníků po celé O2 Areně. Turné startuje 19. února v Dánsku a do Prahy zavítá 2. března. Vstupenky můžete koupit již od 990 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kylie Minogue postaví v Praze chrám za půl miliardy korun. Víme, jak bude vypadat!