Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Květinové vzory se šíří jako plevel. Letos jim neutečete

Redakce

Redakce

23. 5. 2011

FOTO: Šaty s květinovým vzoremKvětiny jsou veselé, voňavé a vykouzlí každé ženě úsměv na tváři. Která z nás by odolala pugétu rozkvetlých růží, tulipánů, gerber nebo lučnímu kvítí natrhanému z lásky? Ženy milují květiny a právě květinové vzory se staly nezbytným módním trendem pro letošní jaro a léto.

FOTO: Oblečení s květinovým vzorem

Dnes za křehkou květinku, Zdroj: Ann Christine

Znáte to. Milujete květiny, ale nepatříte zrovna mezi zahrádkáře, takže vám skoro každá živá kytka umře. Nebo trpíte alergií a můžete na květiny koukat jen přes sklo. Možná máte domácího mazlíčka, kterého rozčiluje snad každý zelený list, nebo patříte k těm, které dávají přednost řezaným květinám. Jenže přítel na to moc není nebo jste single a sama si je kupovat nechcete. Vykašlete se na to a zvolte jednodušší způsob. Nakupte si oblečení s květinovými motivy.

Recept na květinový koktejl

Květiny najdete na každém kousku oblečení od spodního prádla přes mikiny až po obuv. Neleňte a běžte si koupit nějaký květinový kousek do vašeho šatníku. Chcete-li být trendy, nesmí vám květy ve skříni chybět! Chcete si zpříjemnit den? Vyšlápněte ráno pravou nohou v květinových botách. Ať už zvolíte balerínky, tenisky nebo holínky, budete nepřehlédnutelná. Když je navíc sladíte se stejným nebo podobným vzorem na kabelce, bude to pastva pro oči.

FOTO: Boty s květinovým vzorem, kolekce 2011

Vsaďte na detail, Zdroj: Deichmann, tenisky New Yorker

Na oblečení se květinové vzory objevují buď jako jemný, hustý vzorek, který pokrývá celou látku, nebo jako velký výrazný prvek na neutrálním podkladě. Oblečte je třeba na romantickou večeři a procházku. Květiny si ale můžete vzít kamkoliv. Hodí se ke všemu, jen dávejte pozor na překombinování. Boty dejte dohromady s kabelkou, páskem nebo květinovým topem. K šatům nebo kalhotám volte spíše jednobarevné doplňky. Nic se nemá přehánět.

Pokud se slunce schová za mrak a celý den proprší, zachumlejte se do květinového pyžama nebo košilky. Přítele potěšíte květinovým spodním prádlem a sobě můžete udělat radost novým povlečením, které vám přinese jaro do postele.

Jestli vám připadá, že doma máte květin nedostatek, rozveselte byt květinovými doplňky. V obchodech s nábytkem vás osloví třeba sedací souprava, křeslo nebo jen polštářky, ubrus, obrázky a další nezbytné zbytečnosti do domácnosti.

FOTO: Bytové doplňky s květinovým motivem

Nejen živé květiny rozzáří vaši domácnost, Zdroj: H&M.com

Jestli vám dávka květin pořád nestačí, rozjeďte se do nejbližšího obchodního centra. V každém obchodě najdete něco, co vás upoutá na první pohled. Místo oblečení vyberete třeba vlasové doplňky, brože, prstýnky, přívěsky na krk nebo na klíče. Bez květinových vzorů se zkrátka letošní jaro a léto neobejdete.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Květinové vzory se šíří jako plevel. Letos jim neutečete