Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Květen k lásce probouzí také literární akce

Simona Köhlerová

Simona Köhlerová

24. 4. 2011

FOTO: Láska

Květen, měsíc zamilovaných, je za dveřmi, naše literární pozvánky jsou proto plné poezie a rozjímání o lásce a třeba o tom, proč je dobré chránit muže. Setkejte se s odborníky na lásku nebo se zúčastněte rozsáhlé meditace mudrců. Nechme se překvapit, k čemu lze dojít, přestože pořadatelé poslední z dnešních pozvánek dopředu slibují, že žádnou odpověď nenaleznou.

FOTO: Láska

Ilustrační foto, Zdroj: Sxc.hu

Večer plný veršů Williama Shakespeara a Heleny Marie Tarkó se koná 26. dubna od 18 hod v Kavárně Poetika (Novotného lávka 5, Praha 1). Setkání s názvem Nebe sestoupilo k zemi slibuje relaxaci spojenou s příjemným kulturním zážitkem. Hudební doprovod zajistí Jan Frank.

Chraňme muže! Aneb nikdy není pozdě…

Co říkáte na pozvánku na autorské čtení a diskuzi se spisovatelkou Věrou Noskovou? Pokud říkáte, že přijdete, buďte si jisti, že tato odpověď potěší nejen organizátory akce. Večer s názvem Chraňme muže! Aneb nikdy není pozdě… se koná 27. dubna od 18 hodin v Ústřední knihovně (Oddělení pro děti a mládež, Mariánské nám. 1, Praha 1).

Čanovu poezii v lehce divadelní podobě si máte možnost poslechnout 29. dubna od 19 hodin. Název Jako když otvíráte dlouhý dlouhý zip na jejich černých šatech večerních napovídá mnohé z tematiky představení, proto neváhejte a vydejte se na premiéru druhého pořadu věnovaného Čanově poezii v Divadle Orfeus (Plzeňská 76, Praha 5).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Květen k lásce probouzí také literární akce