Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Kvalitní česká garážová vrata na míru

Komerční sdělení

Komerční sdělení

11. 10. 2016

Po čem nejspíš každý touží, je výhodný nákup, při kterém si za dobrou cenu pořídí takové zboží, které vydrží v každých podmínkách, nebo tedy alespoň v těch normálních a běžných. Dalším požadavkem pak nejspíš bude, aby ho nemusel každou chvíli reklamovat a aby měl výrobek garantované vlastnosti déle, než prvních pár měsíců. Že je však takové produkty problém nalézt? Ale jděte, právě nyní vám jeden takový nabízíme, a to v podobě garážových vrat.

sekční garážová vrata

Zdroj: universtech.cz

Průmyslová a také garážová vrata Univers jsou vyráběna v České republice, a to ve špičkově vybavených výrobních halách v Kadani, kde za pomocí moderních technologií na automatické lince umí vyrobit spoustu opravdu kvalitních sendvičových panelů, což jim pak umožňuje nastavit ceny, které budou jistě velmi přitažlivé svou nízkou hodnotou.

Firma Univers však nevyrábí všechna garážová vrata stejná. Naopak je u nich možnost si stanovit své podmínky a parametry, poněvadž vyrábí všechny vrata na míru. Zákazník si může ovlivnit jak jejich velikost, tak také design, kterého nabízí několik zcela odlišných variant.

Sekční garážová vrata Univers je možné mít v jedné z osmi standardních barev dle vzorníku RAL, nebo také nabízím až šest barev imitujících dřevo a po domluvě lze také garážová či průmyslová vrata připravit de facto v jakékoli barvě podle vzorníku RAL, jestliže vám ty základní stačit nebudou.

Výsledný vzhled vrat ovlivňují také další aspekty, jako je třeba varianta panelu, anebo typ povrchu, který může být hladký, imitující dřevo nebo takzvaný stucco. Konkrétnější informace včetně ukázek zmíněných prvků, jenž tvoří výslednou tvář vrat, můžete nalézt na internetové stránce www.univers.cz/garazova-vrata, kde je také možnost kontaktování firemních specialistů, pokud máte třeba dotazy.

Sekční grážová vrata Univers jsou k dostání ve dvou základních typech, ze kterých se vychází při dalších požadavcích zákazníků. První varianta je označena jako RSD 01 a jedná se o vrata, která jsou vhodná pro garáže s nízkým nadpražím, jenž mají užší otvor mezi stěnami, a to konkrétně do tří metrů.

Poté existuje tedy i druhý typ, který je nazýván jako RSD 02. Tento typ je mnohem prodávanější, protože tato sekční vrata jsou ideální do většiny garáží a umožňují šířku otvoru až šest metrů – to je také nejspíš důvod, proč jsou nejoblíbenějším výrobkem.

Obě varianty lze zakoupit jak s motorovým, tak ručním ovládáním, přičemž výběr je jen na vás, stejně jako výběr desingu celých vrat. Ovšem vždy je vám po ruce specialista, aby vám poradil, pokud si nebudete vědět rady. Proto se určitě nemáte čeho obávat.

Navíc průmyslová i sekční vrata Univers mají oproti svým konkurentům jednu velkou výhodu, která je staví do popředí oproti ostatním. Díky unikátní systému propojení plechů nemají vrata tepelný most a to má za následek, že v zimě nepromrzají, což je určitě vlastnost, kterou ocení nejeden z nás.
No co více ještě chtít? Kvalita, dobrá cena a skvělý servis, potvrzený řadou spokojených zákazníků – víc si snad přát ani člověk nemůže. Proto rozhodně alespoň popřemýšlejte, jestli není vhodný čas na nákup nových garážových či průmyslových vrat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kvalitní česká garážová vrata na míru