Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Vychytávka, která vám usnadní nakupování a ušetří čas i peníze

Chcete dobře nakoupit a ušetřit? Kdo by nechtěl. Ale jestli něco nemám ráda, tak je to vyzobávání výhodných cen z letáků. Hledat akce na zboží, které bych si ráda koupila. Zbytečně utrácet se mi ale nechce. Jak vypadá nákup s Kupi.cz? Rychle.

Snadné filtrování kategorií

Koho baví prohledávat jednotlivé letáky, má je na Kupi.cz pěkně pohromadě. Já ale volím snazší a praktičtější cestu. Snadno se zaregistruji a volím složku akce. Hned mám k dispozici jednotlivá oddělení s produkty: od alkoholu, přes bydlení, elektro, lékárnu, až po pečivo sport a zdravou výživu. Aktuálně nacházím 26 kategorií. Po kliknutí na požadované oddělení se mi vypíší kromě hlavní kategorie také podkategorie, a mohu vybírat i v jednotlivých obchodech. Když si zadám místo, kde bydlím, vypíše se mi jednotlivé zboží v okolních supermarketech. Filtrování je zkrátka šikovná věc. Pak už jen projíždím zboží, které by mi vyhovovalo. Můžu ho dát do „nákupního seznamu” nebo mezi „oblíbené”. Co mě opravdu zaujalo, bylo řazení produktů, protože nemusím sledovat, které je od nejnižší ceny po tu nejvyšší. Nemusím počítat, protože u každého typu zboží je uvedena jednotková cena. Vše je naprosto jasné. Když je nákupní seznam hotov, můžu si ho vytisknout, poslat na e-mail nebo sdílet, třeba s někým z rodiny, koho můžu zaúkolovat. Na nákup přece nemusím jen já. Když se objeví zboží, které jsem si označila jako „oblíbené”, dostanu upozornění e-mailem.

Kupi.cz má aplikaci

Protože web Kupi.cz je responzivní, může ho člověk využívat, na jakém zařízení potřebuje. Ať už je to počítač, mobil nebo tablet. Navíc. Vyplatí se instalovat si mobilní aplikaci, a nic se nemusí zbytečně vyhledávat. Člověk může jednoduše připravit nákup a nepotřebujete žádné rukou psané lístečky, které se snadno ztratí. Stačí si prolistovat akční nabídky nebo snadno vyfiltrovat zboží a jednoduše vytvoříte nákupní seznam. Když pak přijdete do obchodu, hned máte přehled nákupu po ruce.

Vyzkoušela jsem ale také další fígl. Kontroluj, ale prověřuj, říká se. Jednou jsem si při náhodném nákupu naskenovala v obchodě čárový kód produktu a podívala se, jestli je cena opravdu tak skvělá, jak slibují. Hmm, tak jdeme o dům dál. Aplikace se hodí pro okamžitý přehled a člověk získá představu o slevách a akcích, a na to stačí dokonce i offline režim.

Ušetřila jsem čas a získala aktuální informace. A to je víc než fajn.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vychytávka, která vám usnadní nakupování a ušetří čas i peníze