Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kryštoff/On: Netradiční turné kapely Kryštof v multikinech startuje Ostravou

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

10. 2. 2011

foto Kryštof!Fotogalerie!Kryštof tímto turné mapuje celou svoji existenci. Od výběru názvu kapely až po současnost. V multikinech CineStar mají diváci šanci vidět dokument, ke kterému pod plátnem hrají živě Kryštof. A jde o skvělý zážitek.

foto Kryštof

Turné Kryštoff/on, Foto: Aneta Trajerová, Topzine.cz

Na plátně běží úvodní titulky a při nich postupně přichází ke svým nástrojům celá sestava známé skupiny. Dokument začíná tím, že kluci z kapely říkají, co všechno pro ně Kryštof znamená. „Mapuje to zhruba naši historii a věci, které jsme spolu prožili,“ uvedl Richard Krajčo.

Představení probíhá vždy z části dokumentem, do kterého se pak Kryštof vloží a při projekci svých fotografií, videoklipu nebo záběrů z živého vystoupení zahrají své největší pecky jako Lolita, Atentát či Jeviště. Nechybí ani typické vypípnutí sprostého slova, které sál bezesporu pobaví.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/koncert-krystoffon-praha-cr-10-2-2011/]

Máte možnost se dozvědět, kdo z kapely má před koncertem největší trému, co se vlastně stalo před oním nechvalně slavným Slavíkem, kdy si Richard Krajčo přelepil ústa páskou proto, že odmítal zpívat na playback, a také zjistíte, čím chtěli být muzikanti jako malé děti.

Po všech těch akustických koncertech má Kryštof na svědomí další skvělé turné, které je místy až dechberoucí záležitostí. Jediné, co může fanoušky mrzet, je, že se jich do kina nedostane tolik jako při běžném koncertu. Turné začíná 12. února v Ostravě a končí 18. dubna v Praze. Začátky představení jsou plánovány na 20 hodin, ale díky velkému zájmu je již v několika městech přidán i koncert v 17 hodin.

Kryštoff/On v CineStar:

12., 13. a 14. února – Ostrava

19. a 20. února – Olomouc

26. února – Hradec Králové

5. a 6. března – Jihlava

12. března – České Budějovice

19. března – Liberec

26. března – Plzeň

2. a 3. dubna – Pardubice

9. dubna – Mladá Boleslav

16., 17. a 18. dubna – Praha – Anděl

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kryštoff/On: Netradiční turné kapely Kryštof v multikinech startuje Ostravou