Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kryštof se svým Jevištěm už brzy na pultech obchodů

Redakce

Redakce

23. 12. 2009

krystof-1Pátá řadová deska skupiny Kryštof s názvem Jeviště vychází 22. ledna 2010 na CD a už 7. ledna v digitálním formátu na portálu t-music.cz. Už nyní je však znám playlist, přebal a také první reakce z poslechovky, která se konala v Hard Rock Café.

Zdroj: archiv skupiny

Kryštof, Zdroj: archiv skupiny

Na Jevišti Kryštof udělali další krok vpřed, přičemž se nebojí experimentovat a využívat elektroniku či se podřídit módnímu alternativnímu rocku. Zároveň skupina neztrácí na své unikátnosti – je poetická, pestrá, líbivá a písně obsahují zapamatovatelné texty i melodie. Tuto část reprezentuje i singl cyRáno, jež se stal ústřední melodií filmu 2Bobule. Opakem jí jsou songy Malý princ nebo DuDuDuu, které jsou zřejmě ovlivněny hudbou Killers nebo Mando Diao.

S výběrem bookletu kapele pomohli fanoušci v anketě na jejich stránkách a vítězem se stalo grafické zpracování ze studia Toman Graphic Design, se kterým už dříve spolupracovali. K albu nebude chybět ani turné, které bude tentokrát krátké – odehrají tři velké koncerty a to v Praze (19.února 2010, Tesla Aréna), Brně (23. února 2010, Výstaviště) a Ostravě (26. února 2010, ČEZ Aréna). Lístky jsou nyní v předprodeji.

Jeviště – seznam skladeb:

Jeviště, cyRáno, DuDuDuu, Bůhvíkam, Sedmilhář, Stísněná, Ukolébavka, DigiHrách, Malý princ, Molotov, Ostravska balada

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kryštof se svým Jevištěm už brzy na pultech obchodů