×
TOPZINE.cz

Kryštof má v plánu akustické tour po univerzitách

Richard Krajčo ze skupiny Kryštof, zdroj: archiv skupiny

Univerzitní posluchárny v březnu naplní fanoušci skupiny Kryštof, která zahraje na sedmi českých a moravských vysokých školách. Tour  Kryštof začne 17. března na Ostravské univerzitě a poslední sedmá zastávka je naplánována na pátek 27. března v prostorách Západočeské univerzity v Plzni.

Richard Krajčo ze skupiny Kryštof, zdroj: archiv skupiny

„Vystoupení budou připravené speciálně pro vysokoškolskou půdu a jsou určena pouze studentům,” řekl pro Topzine.cz Jan Lippert ze společnosti ZL Production.

Pro univerzitní auly a posluchárny nazkoušela kapela speciální akustický program, který navazuje na nedávná vystoupení v divadlech, aranžérsky má jít o zcela odlišné zpracování.

Prostor mezi jednotlivými písněmi by měl být vyplněn interaktivní komunikací Richarda Krajča a dalších členů kapely se studenty, kteří budou moci hudebníkům klást otázky a konverzovat na témata, která si sami zvolí.

„Všechna vystoupení bude doprovázet velkoplošná projekce a studenti si odnesou řadu dalších bonusů jako například vstupenku ve formě indexu, kam budou členové kapely podepisovat splnění předmětů,” dodal Lippert. Z každého koncertu i jeho přípravy má vzniknout videozáznam, kterým bude provádět vždy jeden z členů formace.

Kryštof působí na české hudební scéně již patnáct let. Po posledním halovém turné překvapil nezvyklou šňůrou po divadlech a následně ve Státní opeře. Pro letošní rok skupina plánuje minimum koncertů a téměř žádné festivaly, aby se členové mohli věnovat přípravě nového alba.

Termíny jarního turné kapely Kryštof:

17. 3.   Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava

18. 3.   Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

19. 3.   Vysoká škola ekonomická v Praze

24. 3.   Masarykova univerzita, Brno

25. 3.   Univerzita Hradec Králové

26. 3.   Univerzita Pardubice

27. 3.   Západočeská univerzita v PlzniDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..