×
TOPZINE.cz

Kryštof chystají reedici Jeviště – s novým hitem

FOTO: KryštofČeská hudební skupina Kryštof má v prvních dnech nového roku spoustu elánu a tak ohlašuje, že na na přelomu ledna a února vydá reedici svého posledního alba Jeviště. To bude doplněno o zcela novou skladbu.

FOTO: Kryštof
Skupina Kryštof znovu vydá album Jeviště, Zdroj: archiv

Bude to rok, co se na pultech objevila pod názvem Jeviště prozatím poslední deska známé české skupiny Kryštof. Nyní se schyluje k vydání její rozšířené podoby, která bude obsahovat několik bonusů. Jedním z nich bude nová píseň Střepy. Ta vznikla pro připravovaný seriál Znamení koně, který bude vysílat Česká televize a kde si zahraje jednu z hlavních rolí i zpěvák kapely Richard Krajčo.

Nebude to rozhodně jeho první role, na svém kontě má už spoustu odehraných minut jak v divadlech, tak ve filmech. Jako filmový herec zazářil například ve filmech Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, Sametoví vrazi a dále také v seriálech Nemocnice na kraji města po dvaceti letech nebo Comeback. Z divadelních rolí se může pyšnit například ztvárněním hlavní postavy Hamleta ve známém Shakespearově díle a nebo třeba Orfea ve hře na motivy díla Orfeus a Eurydika.

Kromě songu Střepy bude nová verze Jeviště obsahovat ještě další bonusy. Budou to především remixy, na kterých se podílela také řada dalších nejen českých umělců. Na své si tedy přijdou i fanoušci Xindla X, skupiny Kato z Prago Union, Hraczki nebo producenta Borise Carloffa.

Od 12. února 2011 pak vyjede skupina na turné Kryštoff/On, v rámci kterého vystoupí například v Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Praze a v dalších městech, jejichž kompletní seznam je uveden na stránkách kapely. Možná se ještě rozšíří, jako se tomu stalo například u Ostravy či Prahy, kde byly vypsány i další termíny, protože už nyní byly všechny lístky vyprodány.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..