Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kryštof aneb jak si klauni představují Jeviště

Redakce

Redakce

1. 4. 2010

kryštofSkupina Kryštof vydala nové CD s názvem Jeviště. Tato další deska v pořadí se vlní v pěkném rytmu, čímž posluchačovi navodí příjemnou náladu. Richard Krajčo nabídl opět jeho typický repertoár a svým nám tak známým hlasem pomohl vcítit se do hudby.

Zdroj: archív Topzine.cz

Zdroj: archív Topzine.cz

Album Jeviště má celkem jedenáct písní a každá z nich má svůj osobitý styl. Texty písní to potvrzují. Číslo 3 – Du Du Duu, kde touhu neunesete a zítřku pošlete kompliment. Du Du Duu je dlouhý let, od kterého je nemožné zázraky čekat hned. Číslo 9 – Malý princ, kdo ví, kam se bere tato píseň, jenom čas bude patřit všem. Možná že slzy mezi řasy přijdou od Stísněné, kdy u dveří bez klíčových dírek pocítíte paniku a možná přepnete na Ukolébavku, ze které zase trochu rostou mraky a pod víčky propluje vánek.

Některé songy z této desky jste mohli slyšet ve filmu 2Bobule. Hudba dodala komediálnímu českému snímku ,,korunku“. Důvěrný cyRáno či Stísněná doprovázela herce na filmovém plátně.

Elegance klavíru vlnící se v tónech si bez zbytečných průtahů získá každého, stejně tak melodie v Malém princovi. Malý princ se úspěšně žene do hitparád, a to oprávněně. Je to jedna z nejlepších písní.

Očima Kláry Manfrinové:  „Díky rozmanitosti nálad a použitých hudebních nástrojů si fandové mohou desku poslechnout kdykoliv a vždy se bude hodit.“

Celou recenzi si přečtěte zde.

Desing desky je velice zajímavý a nápaditý. Fanoušci této skupiny jej jistě ocení. Klaunské fotky kapely Kryštof doprovází texty písní. Obrázky jsou černobílé, tedy kromě červených nosů.

Jeviště se opravdu povedlo a určitě je to další dobrý krok do budoucnosti pro tyto talentované pány.

Kryštof – Jeviště

Vydáno: Leden 2010
Celkový čas: 42:59
Skladby: Jeviště, cyRáno, Du Du Duu, Bůhvíkam, Sedmilhář, Stísněná, Ukolébavka, DigiHrách, Malý princ, Molotov, OstravSKA balada
Vydalo: EMI Czech Republic s.r.o.

Hodnocení: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kryštof aneb jak si klauni představují Jeviště