Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kruh 3D: Nový díl hororu se blíží

Petra Duhajská

Petra Duhajská

30. 4. 2010

Móda 3D filmů zřejmě nezná mezí. Někomu to sice může připadat jako aprílový žert, ale Paramount dal skutečně zelenou dalšímu pokračování hororu Kruh. A jelikož si to prý doba žádá, i tentokrát se diváci dočkají trojrozměrného zážitku.

Kruh (2002)

Chystají se i další změny. Studio by chtělo nový Kruh zaměřit spíše na náctileté. Bohužel téměř vše ukazuje na to, že zde už dobrý horor nemá z čeho vzniknout. Původní zápletka je sice skvělá, ale ani ona nepřežije dvojitou recyklaci. Kruh 2 měl ještě hlavní hvězdu Naomi Wattsovou, ale i tak se dočkal mnohem horšího přijetí. Jméno režiséra chystaného filmu zatím není známo, ale nedá se zřejmě čekat žádné hvězdné překvapení.

Originál je jen jeden

Původní Kruh natočil japonský režisér Hideo Nakata. Podle něj vznikla americká verze, která v roce 2002 vyděsila nejednoho otrlého fanouška hororů. Režie se v tomto případě ujal Gore Verbinski, dnes známý hlavně díky Pirátům z Karibiku. O nejnovějším pokračování se toho zatím mnoho neví. Producenty budou Walter Parkes a Laurie MacDonald, potvrzena je také spolupráce scénáristy Davida Loucky, který napsal i thriller Dream House, jehož uvedení je plánováno na příští rok.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kruh 3D: Nový díl hororu se blíží