Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Krotitelé duchů 3: Odhaleny žhavé novinky!

Redakce

Redakce

12. 12. 2009

ghostbuster_newSigourney Weaver tvrdí, že Bill Murray by mohl v pokračování hrát ducha, a její filmový syn Oscar vedl nový tým Krotitelů duchů.

Krotitelé duchů po několika letech. Splní očekávání diváků?, Zdroj:filmofilia.com

Krotitelé duchů po několika letech. Splní očekávání diváků? Zdroj:filmofilia.com

V nedávném rozhovoru pro britskou stanici Channel 4 oznámila herečka Sigourney Weaver podrobnosti o možném příběhu Ghostbusters (Krotitelé duchů) 3. „Ve snímku budu účinkovat, ale v žádné velké roli – narozdíl od Billa Murraye, který dost možná bude jeden z duchů.“

Později Weaverová oznámila, že syn její postavy – Oscar, kterého unesli v Ghostbusters 2, bude mít zvláštní roli v třetím pokračování. Podle herečky bude Oscar právě novým členem  týmu Krotitelů duchů, možná i jeho vůdce.

Na Ghostbusters 3 se podílí scénáristé Lee Eisenberg a Gene Stupnitsky, kteří byli mimo jiné nominováni na cenu Emmy. V říjnu Bill Murray prohlásil, že v třetím filmu nebude účinkovat a že ani nečetl scénář. „Nechci to zatím pokoušet; stále není žádný pořádný scénář, všechno co je, jsou zatím jen něčí dohady a nápady,“ řekl herec.

Ghostbusters 3 bude obsahovat i tým z předchozích filmů jako učitele nových Krotitelů duchů. Ivan Reitman, režisér prvních dvou snímků, se opět podílí na natáčení, ačkoli stále není známo, zda bude režírovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Krotitelé duchů 3: Odhaleny žhavé novinky!