Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kristen Stewart mluví o svojí dceři ze čtvrtého pokračování Stmívání

Veronika Jílková

Veronika Jílková

29. 1. 2010

13031_226860556717_201178346717_4798959_1430749_nAčkoli si ještě Kristen není jistá, kdo bude do role Renesmee obsazen, je si jistá tím, že její dítě s Edwardem musí být roztomilé a rozkošné.

Zdroj: google.com

Zdroj: google.com

Už několikrát byly Kristen Stewart položeny otázky typu: „Jak bude Breaking Dawn vypadat?“. Zatím ale nemohla odpovědět na žádnou z nich. Vše je zatím i pro ni neznámé. Tvrdí, že vlastně ani netuší, kdo film bude režírovat, kdy bude premiéra, nebo jestli se náhodou film nerozdělí do dvou částí. Sice si už přečetla kousek scénáře, ale tuší, že nastane plno změn, tudíž si nemůže být ničím jistá.

Ve filmové sérii o upírech je k projednávání ještě jedna věc: Bellino a Edwardovo dítě Renesmee. Stále ale není jisté jeho herecké obsazení. Kristen okamžitě dodává, že to musí být velice roztomilé dítě, jak bylo popsáno v knižní předloze. „Nemůže to být jen tak nějaké děsivé nadlidské dítě. Musí být výjimečné,“ potvrdila Kristen, která se na natáčení čtvrtého pokračování Sagy Twilight začíná pomalu připravovat.

Breaking Dawn nám opět osvětlí milostný příběh mezi smrtelnicí Bellou Swanovou a stoletým upírem Edwardem Cullenem. Vedle Kristen Stewart uvidíme opět staré známé tváře: Roberta Pattinsona a vlkodlaka Taylora Lautnera, který zvárnil postavu Jacoba Blacka. Místo pro natáčení je zatím naplánováno na Vancouver. Scénář napsala Melissa Rosenberg.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kristen Stewart mluví o svojí dceři ze čtvrtého pokračování Stmívání