Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kristen Stewart a Taylor Lautner navštívili Itálii, žádaní jsou všude

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 6. 2010

!SPECIÁL!Dvě hlavní hvězdy z Twilight Sagy objížději Evropu. Fanoušci na ně mohou narazit v Itálii, Švédsku, Španělsku i Německu.

Kristen Stewart a Taylor Lautner

Kristen Stewart a Taylor Lautner

Kristen Stewart navštívila Evropu! 17. června proběhla tisková konference ohledně nového snímku Twilight Sagy: Zatmění. V italském Římě ji ale nedoprovodil jak filmový, tak životní partner Robert Pattinson, nýbrž její druhý nápadník z filmu Taylor Lautner. Po tiskovce se mladé hvězdy odebrali do hotelu Russie, kde se nafotilo několik uměleckých fotografií. Po náročném pózování ještě mladá dvojice stihla navštívit Auditorium Conciliazione, kde na ně čekaly davy fanoušků. Taylor byl velice přívětivý, a tak stihl podepsat nespočet autogramů, plakátů a vyfotografovat se s fanoušky.

Další evropské zastávky je ještě čekají ve Stockholmu a Madridu. Finální cestu završí město Berlín.

Kristen a Taylor

Kristen a Taylor

A co ostatní herci?

Robert Pattinson se nemůže zúčastnit tohoto turné, protože je zaneprázdněn natáčením svého nového filmu Water for Elephants v Los Angeles.

Film Zatmění má světovou premiéru 30. června. Davy fanoušků šílí, nemohou se dočkat, až na plátně opět uvidí své idoly. V hlavních rolích uvidíme i Ashley Greene, Billyho Burke, Annu Kendrick nebo Dakotu Fanning.

Režisérem snímku je David Slade.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kristen Stewart a Taylor Lautner navštívili Itálii, žádaní jsou všude