Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Krátkodobá půjčka snadno, rychle a bez zbytečných poplatků

Redakce

Redakce

20. 3. 2018

Všichni z nás řeší finance a přemýšlí, jak vyjít se svým příjmem, v ideálním případě ještě i něco ušetřit a vytvořit si rezervu. Přestože si plánujete své měsíční výdaje dopředu, může se stát, že se objeví nějaký nenadálý finanční výdaj, na který vám ale před výplatou nezbudou peníze. Jak to řešit? A jak postupovat v situaci, kdy máte více půjček a nejste schopni je splácet?

Využijte možnost první půjčky zdarma

Mnohé nebankovní instituce nabízí první půjčku zdarma. To znamená, že pokud si od dané společnosti půjčujete poprvé, vrátíte pouze částku, kterou jste si půjčili, a nebudou vám počítány žádné úroky ani poplatky navíc. Tato půjčka je vhodná, pokud si nutně potřebujete půjčit menší obnos peněz, abyste vyšli s financemi do výplaty, když musíte neodkladně zaplatit účet za telefon nebo elektřinu, v případě, že se vám doma porouchal nějaký spotřebič a nutně potřebujete koupit nový, když si nemůžete půjčit od banky a nechcete platit vysoké poplatky.

Získat chybějící finance a vrátit pouze vypůjčenou částku je samozřejmě velmi lákavé a mnoho lidí už této možnosti využilo i z toho důvodu, že tyto půjčky jsou velmi rychlé, diskrétní, nemusíte chodit nikam do banky a peníze máte k dispozici doslova během minut. Navíc často ani nedokládáte příjmy, nepotřebujete ručitele a některé společnosti vás ani nepodrobí kontrole v registru dlužníků. Musíte ovšem půjčku splatit v daném termínu, v opačném případě se poplatkům nevyhnete.

Půjčka Zaplo

Poskytovatel půjčky Zaplo nabízí první úvěr zdarma v rozmezí 1 000 až 12 500 Kč na dobu 1 až 30 dnů. Úvěr sjednáte  jednoduše online z domova. Je však nutné ověření, tzv. validace, vašeho účtu a totožnosti. Je vyžadován převod jedné koruny z vašeho účtu a kopie průkazu totožnosti. Tento typ půjčky je vhodný k vyřešení nenadálé krizové životní situace, nedoporučuje se využít Zaplo půjčku k zaplacení jiných úvěrů. Poskytovatel úvěru však nahlíží do registrů a prověřuje bonitu zákazníků. Pokud máte nesplacenou půjčku u jiného poskytovatele, nebo jste vedeni v registru dlužníků, půjčka Zaplo vám nebude schválena.

Ferratum

Další cestou, jak přijít rychle k penězům na pokrytí nenadálých výdajů, je půjčka Ferratum. Můžete si půjčit 500 až 10 000 Kč na dobu 7 až 45 dnů. I Ferratum poskytuje první půjčku novým klientům zdarma až do výše 8 000 Kč. Stačí na webu vyplnit krátký dotazník, načež se s vámi telefonicky spojí pracovník klientského servisu kvůli ověření. Půjčku Ferratum mohou využít i nezaměstnaní občané mezi 21 a 85 lety. Za doporučení nového klienta obdržíte provizi 300 Kč.

Kamali

Nebankovní půjčka s nízkými poplatky Kamali, dříve Japonská půjčka, je určena pro všechny plnoleté občany České republiky, jenž potřebují urychleně zaplatit neočekávané finanční výdaje mezi 1 000 a 10 000 Kč. Splatnost půjčky Kamali je 30 dnů a noví klienti ji mají zdarma. Samozřejmostí je online žádost a rychlé vyřízení. Registrovaní stálí klienti si mohou půjčit až 20 000 Kč. Kamali nabízí i tzv. velkou půjčku až do výše 200 000 Kč s maximální dobou splatnosti 7 let.

Zonky

Společnost Zonky sice neposkytuje první úvěr zdarma, ale můžete si půjčit od 20 000 do 500 000 Kč na dobu 6 měsíců až 7 let. Zonky zajistí i konsolidaci půjček a je vhodná pro klienty, kteří shání větší finance např. na bydlení a nechtějí platit vysoké úroky. Na druhé straně nabízí možnost investice vašich úspor s minimálním rizikem a slušným výnosem. Žádost o půjčku je podávána přes internet. V případě kladného vyřízení je vaše žádost umístěna na stránku tzv. Tržiště půjček. Žádosti jsou zde přehledně vystaveny i s dalšími náležitostmi jako je požadovaná částka, úrok, délka splácení, kolik procent už do ní bylo investováno, jaká je míra rizika i proč klient o úvěr žádá.

Co je konsolidace aneb jak ušetřit, pokud mám více půjček?

Pro každého, kdo splácí více závazků a chce ušetřit, je vhodná konsolidace půjček. Více úvěrů můžete sloučit do jednoho. Klesne vám měsíční splátka, sníží se i bankovní poplatky a splácení se stane přehlednějším. Někdy může dojít také ke snížení úrokové sazby a v případě, že potřebujete další finance, je možné si úvěr dokonce navýšit.

Výběr půjčky aneb jděte na to chytře

Protože v bankovních i nebankovních půjčkách není jednoduché se vyznat, je vhodné využít nestranné a přehledné srovnání půjček. Nemusíte obíhat banky a snadno z pohodlí domova zjistíte, která z půjček je pro vás nejvhodnější, a především nejvýhodnější. Využijte snadný srovnávač půjček na webu www.coolpujcky.cz a během několika minut si vyfiltrujte tu nejlepší půjčku dle vašich požadavků. Zabývají se zde i konsolidací a porovnáním hypoték.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Krátkodobá půjčka snadno, rychle a bez zbytečných poplatků