Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Královská svatba se blíží. Přijde i Mr. Bean

Anna Talašová

Anna Talašová

28. 4. 2011

Již zítra si princ William a Kate Middleton řeknou své ano. Svatbu bude sledovat celý svět, Britové mají volno a Scotland Yard plné ruce práce. Waitie Katie se dočkala.

FOTO: Princ William a Kate Middleton

Budoucí novomanželé, Will a Kate, Zdroj: whitheme.com, Foto: Mario Testino

Co odhadem nejsledovanějšímu momentu v televizní historii předcházelo? Pohádka začala v roce 2002 na univerzitní módní přehlídce, kde Kate převáděla dnes již proslulé průhledné šaty. Když se na ně nezaujatě podíváme, musíme konstatovat, že nejsou nic moc. A to i když si uvědomíme, že je to model devět let starý.

Princ William je ale taky jenom chlap a víc než samotné šaty ho zajímalo to, co viděl pod nimi. Popraly se modelky v zákulisí o tenhle kousek průsvitného čehosi, když zjistily, že v publiku sedí princ?

FOTO: Průsvitné šaty Kate Middleton

Oblečená neoblečená, Zdroj: youtube.com

Přeskočíme společnou promoci, lyžování ve Švýcarsku, dovolené na jachtě, pár honů, lovů a slavnostních ceremoniálů až do loňského října a odlehlého srubu uprostřed keňského národního parku. Tady William požádal Kate o ruku prstenem, který kdysi dostala jeho matka od prince Charlese. William nosil tenhle modrý safír osázený čtrnácti diamanty tři týdny v batohu, když čekal na tu pravou chvíli.

O zasnoubení se celý svět dozvěděl v listopadu 2010. Za pár vteřin Kate proslavila jednoduché modré šaty značky Issa i jejich návrhářku Daniellu Helayel. V Londýně se dají koupit jejich méně či více zdařilé kopie téměř na každém rohu. Zasnoubení bylo natolik tajné, že sourozenci ústřední dvojice Harry, Pippa a James se o něm dozvěděli tři hodiny před tím, než snoubenci vystoupili před televizní kamery.

FOTO: Zásnubní prsten Kate Middleton

Prsten, který se dědí, Zdroj: youtube.com

O oficiální fotografie ze zásnub byl požádán slavný Mario Testino. Fotograf Testino pořizoval oficiální portrét Williama o jednadvacátých narozeninách, prince Harryho o dvacátých narozeninách a fotil i prince Charlese pro Vogue. Testino si dobře odvedenou prací vysloužil pozvánku na svatební obřad.

Mezi těch pár vyvolených, kteří zítra usednou do lavic Westminsterského opatství a na vlastní uši vyslechnou svatební slib nastávajících novomanželů, patří kromě Maria Testina i zpěvačka Joss Stone, režisér Guy Ritchie, Sir Elton John, David a Victoria Beckhamovi nebo herec Rowan Atkinson. Mr. Bean se totiž kamarádí s princem Charlesem.

Na to, jaké svatební šaty si oblékne Kate, jakou uniformu William, v čem dorazí Victoria Beckham nebo macecha Camilla, si budeme muset pár hodin počkat. V porovnání s několika lety čekání na den D je to jen chvilička.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Královská svatba se blíží. Přijde i Mr. Bean