Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Kožené rukávy jsou originálním trendem podzimu. Zkuste kontrast materiálů

Redakce

Redakce

19. 9. 2011

Kožené rukávy jsou jedním z nejoriginálnějších trendů letošního roku, a právě proto stojí za zkoušku a investici. Nosí se především na sakách, kabátech a bundách, což znamená, že si vybere každý to své. Pusťte originalitu do svého šatníku.

FOTO: Kabáty a šaty s koženými rukávy

Burberry, The Row, 3.1 Phillip Lim, Zdroj: burberry.com, row.com, 31philliplim.com

Přestože tento trend měl svou premiéru již minulou sezonu, což se projevilo především v kolekci Burberry Prorsum a lavinou celebrit, které si pořídily kousky z kolekce tohoto módního domu, svého vrcholu se dočkal až teď.

S nástupem podzimu je k sehnání téměř v každém obchodě či e-shopu, jako jsou Zara, Mango, Stradivarius, Asos nebo Urban Outfitters.

FOTO: kabáty a bundy s koženými rukávy

Loewe, 3.1 Phillip Lim, Zdroj: loewe.com, 31philliplim.com

Inspirujte se celebritami a módními blogerkami, které si už tento styl osvojily a vědí, jak na něj. Fanynkami kožených rukávů a kontrastu materiálů se staly například herečky Emma Watson a Jessica Alba, zpěvačka Rihanna nebo švédská blogerka Carolina Engman, jejímž stylem se můžete inspirovat na stránce fashionsquad.com.

FOTO: Bundy a kabáty s koženými rukávy

Můžete je mít, Zdroj: urbanoufitters.com (bunda), asos.com (kabát), zara.com (parka)

Ať už si tedy vyberete baseballovou nebo džínovou bundu, sako, parku, kabát nebo trenčkot, vedle rozhodně nešlápnete. Kožené rukávy jsou teď skoro všude a na všem. A naše rada zní: jděte do nich!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kožené rukávy jsou originálním trendem podzimu. Zkuste kontrast materiálů