Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kouzlo a magie Dánska navštíví festival Bažant Pohoda 2011

Redakce

Redakce

21. 10. 2010

FOTO: Záběr z festivalu Bažant Pohoda 2010Slovenský hudební festival Bažant Pohoda se může radovat z prvního potvrzeného hosta pro rok 2011. Stane se jím dánská zpěvačka a kytaristka Marie Fisker, jež nedávno debutovala s albem Ghost of love.

FOTO: Záběr z festivalu Bažant Pohoda 2010

Festival Bažant Pohoda probíhá na trenčínském letišti, Zdroj: pohodafestival.sk

„V hudbě Marie Fisker je něco magického, hypnotického a vtahujícího. Když propadnete jejímu kouzlu, přejete si, aby koncert trval nekonečně dlouho,“ vypráví ředitel festivalu Michal Kaščák. „Poznali jsme se na festivalu Reeperbahn v německém Hamburku. Její koncert byl jednoznačně nejlepší z toho, co jsme tam viděli,“ dodává.

FOTO: Festival Bažant pohoda se koná na trenčínském letišti

Festival Bažant Pohoda 2010, Zdroj: pohodafestival.sk

Během léta navštívili členové agentury Pohoda několik zahraničních festivalů, například Paleo ve Švýcarsku, či Lowlands v Holandsku. Strávili také týden v Londýně, kde se setkali se zástupci agentur, jež zastřešují to nejpodstatnější dění na současné hudební scéně. „Těší nás reputace našeho festivalu mezi agenty. Zjistili jsme, že na festivalové koncertování se chystá řada umělců a věříme, že náš lov na ně bude úspěšný,“ uvedla Jana Polnischová, produkční agentury Pohoda.

Festival Bažant Pohoda 2011 se uskuteční ve dnech 7. až 10. července 2011 na třenčínském letišti, předprodej vstupenek ale začal již 1. října 2010. Michal Kaščák věří, že v nejbližších dnech bude moci zveřejnit další jména pro festival Bažan Pohoda 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kouzlo a magie Dánska navštíví festival Bažant Pohoda 2011