Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Koukněte na trailer filmu Green Lantern: Teď se nosí zelená!

Marek Benda

Marek Benda

21. 3. 2011

OBR: Green LanternVe vesmíru již po tisíciletí existuje mocná síla. Ochránci míru a práva se nazývají Green Lantern – bratrstvo válečníků, složené z členů nejrůznějších ras a národů. Poprvé se stane členem i člověk. Na něm nyní leží tíha osudu celé galaxie, včetně Země.

OBR: Green Lantern

Pán prstenů: Green Lantern povstává Zdroj: youtube.com

V prvním pololetí roku 2011 zažíváme záplavu komiksových hrdinů. Thor si již chystá své kladivo, Professor X se s Magnetem vrací do mládí a v červnu na nás čeká zelená záře nového hrdiny Green Lantern (a to v závěsu číhá Captain America).

První trailer k filmu Green Lantern šetří úchvatnými scénami a seznamuje nás spíše s hlavním hrdinou (Hal Jordan), kterému téměř doslova spadne do ruky prsten moci. Jak to tak už bývá, proti právě zrozenému hrdinovi se postaví padouch (a s ním spjaté povinnosti a zodpovědnost). Ten hrozí narušením rovnováhy síly ve vesmíru.

Velkým plusem pro film může být režisér Martin Campbell, který měl na starosti vedení Jamese Bonda ve filmech Zlaté oko a Casino Royale. Jak si poradí s komiksovým snímkem, uvidíme 16. června.

Green Lantern

USA, 2011
Akční/Sci-fi

Režie: Martin Campbell
Hrají: Ryan Reynolds, Blake Lively, Peter Sarsgaard, Mark Strong, Temuera Morrison, Jenna Craig

Premiéra v ČR: 16. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koukněte na trailer filmu Green Lantern: Teď se nosí zelená!