Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kosheen chystají i v roce 2014 koncerty v ČR. Tentokrát mimo Prahu

Martin Peška

Martin Peška

28. 1. 2014

Není to ani dva měsíce, kdy trojice Kosheen vystoupila v Praze, a už ohlásila další koncerty v Česku. Tentokrát místy svých vystoupení potěší i mimopražské fanoušky.

„V březnu letošního roku pojede české turné populární britská drum´n´bass rocková formace Kosheen. Připraveny jsou čtyři koncerty, které tentokrát myslí i na mimopražské fanoušky,“ potvrdil redakci TOPZINE.cz Miroslav Duda z Original Communications.

Informace o turné:

13. 3. Lanškroun, Společenský dům
14. 3. Jílemnice, Klub Továrna
15. 3. Karlovy Vary, KV Aréna
28. 3. Ostrava, Bonver Arena

Kosheen patří mezi nejoblíbenější taneční formace navštěvující Českou republiku. „Při troše fantazie může oslovit příznivce rocku, hip hopu, jazzu, drum and bass či folku. Hudba, která jiskří vokály zpěvačky Sian Evans a temně důvěrnou elektronikou Decodera & Substance, má podle členů kapely své srdce,“ míní v článku o Kosheen Ivana Goláňová.

Trio zde vystupuje už deset let a za tuto dobu si zde vytvořilo silnou fanouškovskou základnu. Obvykle koncertuje v Praze, kde v naposledy vystoupilo v prosinci s novým albem Solitude, nebo v rámci největších letních hudebních festivalů, jako je Colours of Ostrava, Open Air Festival, Semtex Culture, Vysmáté léto nebo Sázavafest.

Tentokrát mají Kosheen na seznamu koncertních míst Lanškroun, Jílemnice, Karlovy Vary a Ostrava.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kosheen chystají i v roce 2014 koncerty v ČR. Tentokrát mimo Prahu