Korn vydají novou desku. Vrátí se na ní dřívější kytarista Brian Welch

Dne 1. října se mohou fanoušci americké metalové kapely Korn těšit na vydání jejich nové desky The Paradigm Shift. Opět po osmi letech se na ní představí i staronový kytarista a motor kapely Brian „Head“ Welch.

FOTO: Korn
Korn se vrátí letos v říjnu, Zdroj: supraphon

„Není tajemstvím, že jsem jel v drogách a dělal divné věci. Jako když jsem se zfetoval těsně před hranicemi, protože celníci přišli zkontrolovat, jestli něco nevezeme v autě. Přesně tyhle podivné dny jsou už dávno za mnou,“ přiznal před měsícem Welch. Kytarista dodal, že uvěřil v Boha a to mu změnilo celý život.

Necelé tři měsíce před vydáním kapela prozradila, jak bude vypadat obal i obsah desky. První počin po The Path Of Totality z roku 2011 bude obsahovat jedenáct skladeb. K tomu bude ještě k dostání speciální luxusní edice s dvěma dalšími.

Producent půjčený od Linkin Park

Producentem The Paradigm Shift se stal Don Gilmore dobře známý spoluprací s Bullet For My Valentine nebo Linkin Park. „Celá kapela si spolupráci s Gilmorem moc užila. Máme fakt radost z toho, co jsme udělali i z toho, že je Brian zpět,“ dodala kapela.

Korn je americká metalová kapela, která byla založena v roce 1993 v Kalifornii a hraje převážne nu a alternativní metal. Navázala na rozpadnutou partu L.A.P.D., ve které hráli tři členové budoucích Korn. Z kapely doposud odešli dva členové – David Silveria a Brian Welch. Welch se ovšem letos po osmi letech vrátil.

Korn vydají novou desku. Vrátí se na ní dřívější kytarista Brian Welch
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*