Korn vydají novou desku. Vrátí se na ní dřívější kytarista Brian Welch

FOTO: Korn
Korn se vrátí letos v říjnu, Zdroj: supraphon

Dne 1. října se mohou fanoušci americké metalové kapely Korn těšit na vydání jejich nové desky The Paradigm Shift. Opět po osmi letech se na ní představí i staronový kytarista a motor kapely Brian „Head“ Welch.

FOTO: Korn
Korn se vrátí letos v říjnu, Zdroj: supraphon

„Není tajemstvím, že jsem jel v drogách a dělal divné věci. Jako když jsem se zfetoval těsně před hranicemi, protože celníci přišli zkontrolovat, jestli něco nevezeme v autě. Přesně tyhle podivné dny jsou už dávno za mnou,“ přiznal před měsícem Welch. Kytarista dodal, že uvěřil v Boha a to mu změnilo celý život.

Necelé tři měsíce před vydáním kapela prozradila, jak bude vypadat obal i obsah desky. První počin po The Path Of Totality z roku 2011 bude obsahovat jedenáct skladeb. K tomu bude ještě k dostání speciální luxusní edice s dvěma dalšími.

Producent půjčený od Linkin Park

Producentem The Paradigm Shift se stal Don Gilmore dobře známý spoluprací s Bullet For My Valentine nebo Linkin Park. „Celá kapela si spolupráci s Gilmorem moc užila. Máme fakt radost z toho, co jsme udělali i z toho, že je Brian zpět,“ dodala kapela.

Korn je americká metalová kapela, která byla založena v roce 1993 v Kalifornii a hraje převážne nu a alternativní metal. Navázala na rozpadnutou partu L.A.P.D., ve které hráli tři členové budoucích Korn. Z kapely doposud odešli dva členové – David Silveria a Brian Welch. Welch se ovšem letos po osmi letech vrátil.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*