×
TOPZINE.cz

Konvice opouští soutěž Česko Slovenská SuperStar!

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_42Ve druhém finálovém kole Česko Slovenské SuperStar zůstalo osm finalistů. Soutěž opustily po vyřazování Paulína Ištváncová a Markéta Konvičková. Příští kolo zazpívá osm profesionálních hlasů a v dalším vyřazovacím kole už odejde domů pouze jeden soutěžící. Zpívat se v dalším kole budou písně od Michaela Jacksona a Madonny.

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_42
Paulína Ištváncová, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Druhé finále mělo v Česku rekord sledovanosti přes 2 milióny diváků. Hlasovat můžete i pro Hvězdnou pěchotu na internetových stránkách Česko Slovenské Superstar.

Na vyhodnocení druhého finále mohla porota naposledy říci dvě jména soutěžících, kteří by podle nich měli vypadnout. Od příštího finále budou finalisté vypadávat po jednom. Ondřej Hejma tyto dvě jména řekl z fleku. „Budu mít v každém oku jednu slzu, když řeknu Paulína Ištváncová a Miro Šmajda.“ Oba jsou Slováci.

Dara své dva tipy řekla rychle a s připomínkou, že určitě nebude plakat, když řekne, že vypadne Paulína Ištváncová a Ben Cristovao. Bohužel měla pravdu a Paulína Ištváncová byla první, která vypadla ve druhém finále Česko Slovenské SuperStar. Při posledním poděkování svým fanouškům poslala vzkaz i Daře Rolins: „Snad se bude už Daře dobře spát.“

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_57
Markéta Konvičková, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Další prozradila i Marta Jandová: „Ben Cristovao a Paulína Ištváncová,“ ač se jí to neříkalo zrovna příjemně. Pavol Habera tipoval na vyhazov rovněž Paulínu a Mira Šmajdu, který však nakonec postoupil.

Do čekárny poslali na vyčkávání rozhodnutí o postupu Bena Cristovaa, Markétu Konvičkovou, Denise Lacha a Moniku Bagárovou. Co s nimi? Vyhodnocení musí gradovat, a proto se ortel diváci dozví vždy až po reklamě. Jako prvního poslali do dalšího kola Bena Cristovaa. Hned nato šla za postupujícími Monika Bagárová. Zůstali tedy dva adepti na vyhazov. Markéta Konvičková a Denis Lacho.

Druhým finalistou, který opustil soutěž byla Markéta Konvičková z Třince. Denis Lacho tak postoupil do dalšího, třetího finále s ostatními.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..