Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Konečně sexy soutěž krásy! Hledá se Miss Hasička a Hasič roku 2012

Anna Talašová

Anna Talašová

12. 4. 2012

Pánové, nechávají vás obyčejné modelky chladnými? Zbystřete! Je tu titul, který oceňuje víc než jen hezký obličej. Letos se uskuteční třetí ročník soutěže Miss Hasička.

FOTO: Vítězky Miss Hasička 2011

Loňské vítězky v uniformě, Zdroj: Miss Hasička

Letošní ročník soutěže má zbrusu novou koncepci a je obohacen o dvě atraktivní novinky. První z nich je rozšíření soutěže i za hranice České republiky, neboť letos poprvé se do soutěže mohou přihlásit i dívky ze Slovenska. „Rozšíření o účast dívek ze Slovenska soutěži určitě prospěje a Miss Hasička ČeskoSlovensko nám dá zajisté větší rozhled než dva předchozí ročníky,“ uvedl organizátor akce Luboš Bojanovský.

Druhou netradiční inovací je volba Hasiče roku. Přihlásit se mohou dobrovolní i profesionální hasiči ve věku 21 až 40 let.

Cílem organizátorů je zvýšit atraktivitu a povědomí o činnostech dobrovolných hasičů, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu. Vítězky získají, kromě možnosti nafotit exkluzivní kalendář, i finanční dar pro svůj hasičský sbor.

Podívejte se na TOP 10 reklam, které sází na sex

Uzavírka přihlášek je již tuto neděli, 15. dubna. Přihlásit se mohou dobrovolné i profesionální hasičky ve věku 17 až 30 let, které jsou alespoň rok členkami v některé hasičské organizaci.

Na finálový večer si budeme muset ještě chvíli počkat. Miss Hasička 2012 a Hasič roku 2012 budou zvoleni v pátek 2. listopadu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Konečně sexy soutěž krásy! Hledá se Miss Hasička a Hasič roku 2012