Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Konec Konců odpoví online čtenářům Topzine.cz

Martin Peška

Martin Peška

27. 9. 2009

Ačkoliv v současném složení hraje pražská skupina Konec Konců, pohybující se v ranku punkrocku a skaterocku, teprve od roku 2007, její vznik se datuje do roku 2003. Za dobu působení na hudební scéně si kapela stihla u mnoha posluchačů získat přirovnání například k Jaksi Taksi. Jak se s tímto srovnáním kapela ztotožňuje, ale i na mnoho dalšího, se můžou ptát čtenáři Topzine.cz online.

Začátkem letošního roku partička Konec Konců vydala své první lisované album s názvem D-emo 2009, které si nechala pokřtít českým pornokrálem Robertem Rosenbergem. D-emo 2009 bylo nahráno ve studiu Andys Sound a je tak třetí studiovou nahrávkou Konec Konců. Obsahuje pouze pět skladeb, jejichž celková stopáž jen mírně přesáhne 15 minut.

Ze zmíněné desky pochází i aktuální singl Chtivá, ke které skupina natočila videoklip. Chtivou, ale i další songy budou mít šanci příznivci melodického punkrocku šanci slyšet naživo 10. října v pražském Abatonu, kde Konec Konců po boku dalších skupin vystoupí na Viva La Festu aneb oslavě 0. narozenin portálu Topzine.cz.

Členové kapely budou odpovídat ve středu 30. září od 18 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Konec Konců odpoví online čtenářům Topzine.cz