Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncerty v Praze: Zajděte si na Memphis nebo zadarmo na Discoballs, Bug`n`Dub a Chaotic

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

17. 5. 2011

foto: MemphisTento týden se v pražských klubech můžete těšit především na české interprety, ale rozhodně to bude stát za to. United Flavour zakončí svou tour k nové desce, Memphis si zahrají v Popocafépetlu na Újezdě a v pátek vám nabídnou pořádnou nálož ska hudby zadarmo kapely Discoballs, Bug`n`dub a Chaotic.

foto: Memphis

Memphis zahrají v klubu Popocafépetl na Újezdě, Zdroj: oficiální stránky kapely

Už dnes se v Lucerna Music Baru budete moct ponořit do oceánu chutí a rytmů, které se spojují v hudbě mezinárodní, ovšem v Čechách působící kapely United Flavour. Carmen a spol. dnes, v úterý 17. května, zakončí v Lucerna Music Baru promo tour ke své nové desce Attitude. Kdo byl na březnovém křtu v Akropoli, potvrdí, že dnešní koncert bude stát za to.

Dnešní večer ovšem nabídne také další pokračování série Music Infinity, která v Paláci Akropolis na pražských Vinohradech představuje zajímavé interprety z různých koutů světa. Tentokrát nabídne americké The Mountains, experimentální duo využívající akustické kytary prohnané různými efekty. O výsledku se můžete přesvědčit dnes v Akropoli od 19:30, o support se dnes postará český ambientní projekt Oddi.

Na čtvrtek 19. května se mohou těšit fanoušci hradecké kapely Memphis. Tato mladá kapela je poslední dobou hodně vidět a tentokrát zavítá do klubu Popocafépetl na pražském Újezdě. Společně s nimi vystoupí i pražská indie-rocková formace Broken Brain, která od března působí v novém složení. Celý večer pak doplní sedlčanská kapela Just For Being se svým pop-punkem. Koncert bude začínat ve 20 hodin.

Tip redakce Topzine.cz:

Jak už je zvykem, snažíme se vám, čtenářům Topzine.cz, představit hudební projekty členů naší redakce. Tento týden si hned dvakrát budete moct poslechnout zástupce editora naší rubriky Hudba, Vojtu Kovala, který se nejprve ve čtvrtek představí coby zpěvák kapely Broken Brain a v pátek to rozjede na baskytaru při vystoupení skáčkových Chaotic.

V pátek 20. května vybuchne v klubu Rock Café nefalšovaná ska bomba. Na jednom pódiu zahrají kapely Discoballs, Bug`n`Dub a Chaotic, přičemž tuhle nálož ska muziky si nejen fanoušci tohoto žánru budou moct poslechnout zadarmo! „Přijďte si orazit od zkouškového, oslavit maturitu, nebo prostě zapařit po dlouhém týdnu. Tohle bude velká party!“ zve na tento koncert Michal Tardík z kapely Chaotic.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncerty v Praze: Zajděte si na Memphis nebo zadarmo na Discoballs, Bug`n`Dub a Chaotic