Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncerty v Praze: V červnu kromě Alicii Keys zazáří i fenomenální Kiss

Jana Popelková

Jana Popelková

28. 5. 2013

Červen nabídne vskutku různorodou směsici koncertů. Hlavními tahouny budou američtí Kiss a Eric Clapton, zastoupení se dočká i pop v podání zpěvačky Alicii Keys.

Alicia Keys (12. 6. – O2 ARENA)

Jednou z událostí měsíce bude koncert americké zpěvačky, skladatelky a držitelky Grammy Alicii Keys, která přijede představit svou novou desku Girl On Fire. Toto album je již páté v řadě a zpěvačka uvedla, že by chtěla fanouškům předat velký emocionální zážitek. Koncert se uskuteční 12. června od 20:00 v O2 aréně. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 1.090 do 1.990 korun.

Celeste Buckingham (13. 6. – RETRO MUSIC HALL)

V Retro Music Hall se 13. června představí autorka hitu Run Run Run zpěvačka Celeste Buckingham. Společně s ní vystoupí Majk Spirit, v jehož doprovodu byl měl zaznít jejich nový duet I Was Wrong. Vstupenka stojí 250 korun v předprodeji a 300 korun na místě.

Kiss (14. 6. – O2 ARENA)

Jen o den později čeká Prahu další megakoncert. Do O2 arény přijede zahrát americká glamrocková legenda Kiss, která zde představí novinku Monster.

Naposledy jsme Kiss u nás mohli vidět v roce 2010, kdy odehráli dva zcela vyprodané koncerty v Praze a Ostravě. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 1.090 do 1.790 korun.

Eric Clapton (19. 6. – O2 ARENA)

Další hvězdou bude kytarista Eric Clapton, který v pražské O2 aréně 19. června zakončí své evropské turné.
Clapton (někdy přezdívaný Slowhand) se řadí mezi nejlepší bluesové kytaristy současnosti. Začínal v šedesátých letech v kapele Yardbirds, od počátku 70. let 20. století pak nastoupil na sólovou dráhu, během které vydal již jednadvacet studiových alb, z nichž poslední Old Sock vyšlo letos. Vstupenky na koncert jsou k mání od 1.290 korun.

Die Ärzte (27. 6. – LUCERNA – VELKÝ SÁL)

Němečtí Die Ärzte zakoncertují 27. června od 21:00 v Lucerna Music Baru. Punkrocková kapela, která ve svých textech ráda užívá nadsázky, vydala doposud dvanáct studiových alb, poslední s názvem Auch v roce 2012. Vstupenky jsou k mání za 500 korun v předprodeji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncerty v Praze: V červnu kromě Alicii Keys zazáří i fenomenální Kiss