Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncert Ozzyho Osbourna v Čechách proběhne už v sobotu v rámci festivalu Řípfest 2010

Redakce

Redakce

25. 8. 2010

Ozzy Osbourne!Vstupenky!Ozzy Osbourne v červenci vydal novou desku s názvem Scream a nyní nám ji představí i naživo. Pod památným Řípem se potká i s dalšími velikány rockové a metalové scény, na mega koncertu vystoupí i Ken Hensley, Nazareth nebo Korn. Pokud ještě vstupenku nemáte, tak neváhejte, pořadatel doprodává limitovaný počet lístků za extra nízké ceny.

Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne, Zdroj: archiv

Ozzy již tuto sobotu pod Řípem představí naživo novou desku Scream a snad i napraví svoji reputaci, kterou si u svých fanoušků značně pošramotil svým doposud posledním vystoupením v České republice v roce 2007, kdy jeho hlas zdaleka nebyl ve stoprocentní kondici. Nyní je prý ale Ozzy zpět ve formě, mimo jiné vyřadil ze svého jídelníčku maso a alkohol, a už se těší na své evropské turné, které otevírá koncertem právě u nás.

>>> Koupit vstupenky online od 777 korun zde. <<<

Mimo dalších hvězd festivalu, kterými jsou Ken Hensley, Nazareth a Korn, se představí i Deborah Bonham, sestra Johna Bonhama, bývalého bubeníka Led Zeppelin. Vystoupí i mnoho českých kapel: Cocotte Minute, The Switch, Krucipüsk, Votchi, Gate Crasher a Navostro.

Nazareth

Nazareth

Kdo ještě váhá s koupí lístku, mohla by ho přesvědčit akce pořadatele, který dal do prodeje limitovaný počet vstupenek do zlaté zóny za 999 korun a do stříbrné zóny za 777 korun. Pro náročnější je k mání i VIP vstupenka s parkováním zdarma a dalšími výhodami. Tyto vstupenky jsou na prodej přes sítě Ticketpro a Eventim a koupit je můžete online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncert Ozzyho Osbourna v Čechách proběhne už v sobotu v rámci festivalu Řípfest 2010