Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncert Johna Mayalla se přesouvá. Vystoupí společně s B. B. Kingem v červenci

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

23. 2. 2011

Dvě esa bluesového nebe se sejdou na jednom pódiu. Původně ohlášený koncert Johna Mayalla, britského hudebníka, který se měl konat 13. června se o měsíc posouvá. Ale tentokráte jde spíše o radostnou zprávu.

FOTO: B. B. King

B. B. King zahraje v Praze, Zdroj: oficiální stránky interpreta

B. B. King, člen rock’n’rollové síně slávy, největší bluesový kytarista všech dob a člověk, který pronikl v sedmdesátých letech i k mainstreamovému publiku, vystoupí v červenci v Praze, o čemž jsme již informovali.

Když se řekne John Mayall, nezůstane jeho jméno také bez odezvy. Britský zpěvák, hudebník a hráč na klávesy či foukací harmoniku měl vystoupit původně 13. června, dnes ale pořádající agentura PunxNotDead uvedla, že tyto dva famózní koncerty spojí v jeden a vystoupí tedy 12. července v Kongresovém Centru v Praze.

Při přesouvání koncertů to bývá vetšinou na škodu, ale v tomto případě má fanoušek možnost vidět dvě legendy bluesové muziky v jeden večer a na jednom místě.

„Vstupenky zakoupené na červnový termín zůstávají v platnosti, oproti původní kategorii K stání budou v Kongresovém Centru určeny k sezení ve čtvrté cenové kategorii,“ uvedl Borek Jiřík z PunxNotDead. „Pokud někomu nový termín nevyhovuje, bude mu částka vrácena v plném rozsahu v distribuční síti, kde lístek kupující pořídil,“ dodal.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncert Johna Mayalla se přesouvá. Vystoupí společně s B. B. Kingem v červenci