×
TOPZINE.cz

Koncert Johna Mayalla se přesouvá. Vystoupí společně s B. B. Kingem v červenci

Dvě esa bluesového nebe se sejdou na jednom pódiu. Původně ohlášený koncert Johna Mayalla, britského hudebníka, který se měl konat 13. června se o měsíc posouvá. Ale tentokráte jde spíše o radostnou zprávu.

FOTO: B. B. King
B. B. King zahraje v Praze, Zdroj: oficiální stránky interpreta

B. B. King, člen rock’n’rollové síně slávy, největší bluesový kytarista všech dob a člověk, který pronikl v sedmdesátých letech i k mainstreamovému publiku, vystoupí v červenci v Praze, o čemž jsme již informovali.

Když se řekne John Mayall, nezůstane jeho jméno také bez odezvy. Britský zpěvák, hudebník a hráč na klávesy či foukací harmoniku měl vystoupit původně 13. června, dnes ale pořádající agentura PunxNotDead uvedla, že tyto dva famózní koncerty spojí v jeden a vystoupí tedy 12. července v Kongresovém Centru v Praze.

Při přesouvání koncertů to bývá vetšinou na škodu, ale v tomto případě má fanoušek možnost vidět dvě legendy bluesové muziky v jeden večer a na jednom místě.

„Vstupenky zakoupené na červnový termín zůstávají v platnosti, oproti původní kategorii K stání budou v Kongresovém Centru určeny k sezení ve čtvrté cenové kategorii,“ uvedl Borek Jiřík z PunxNotDead. „Pokud někomu nový termín nevyhovuje, bude mu částka vrácena v plném rozsahu v distribuční síti, kde lístek kupující pořídil,“ dodal.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..