Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncert Escape the Fate v Praze se přesouvá na listopad do Lucerny

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

15. 7. 2013

Americká hardcorová formace Escape The Fate posunula svůj pražský koncert z 23. června na pondělí 25. listopadu. Zároveň se akce přesouvá z původně avizovaného Futura do prostor Lucerna Music Baru.

FOTO: Escape the Fate

Escape the Fate. Zdroj: D Smack U Promotion

Kdo si již koupil vstupenku, nemusí mít starost, lístky zakoupené na červnový koncert zůstávají samozřejmě platné až do listopadu. Aby fanouškům nebylo tolik líto, že si na koncert budou muset počkat o několik měsíců déle, přislíbili pořadatelé atraktivní speciální hosty ze zahraničí, jejichž jména ovšem zatím zůstávají hádankou.

Na aktuálním turné kapela představuje své čtvrté album Ungrateful. Kytarista kapely Monte ho komentoval takto: „Naše předešlé desky nedrží úplně tak pohromadě. Vyzráli jsme jako autoři a jiskří to mezi námi v tom nejlepším smyslu slova.”

Pryč s vyměklým hnojem!

Bubeník Ortiz láká na koncert všechny příznivce poctivé tvrdé muziky: „Přinášíme opravdovej rock masám – koneckonců se tak jmenuje i naše písnička! Pryč s tím vyměklým hnojem, který zaplavil svět!“

Kdo ještě nemá vstupenky, může si je za 399 korun pořídit přímo v pokladně Lucerna Music Baru. Od úterý 16. července budou lístky dostupné i v elektronickém předprodeji, cenu pořadatelé ještě upřesní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncert Escape the Fate v Praze se přesouvá na listopad do Lucerny