Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Koncert DJe Tiësta v ČR proběhne letos pouze jednou, v září 2010

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

26. 8. 2010

!Vstupenky!Fenomén elektronické hudby z Holandska, DJ Tiësto, letos vystoupí v České republice pouze jedinkrát. Příští měsíc bude k vidění a hlavně ke slyšení v Praze, přesněji 19. září.

DJ Tiësto, Zdroj: photobucket.com

DJ Tiësto, Zdroj: photobucket.com

Držitel několika zlatých desek, nominovaný na ceny Grammy, DJ Tiësto, navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné Kaleidoscope World Tour. Za tři týdny ho fanoušci mohou spatřit v pražském klubu SaSaZu.

>>> Koupit vstupenky na Tiësta do SaSaZu za 890 korun zde. <<<

Kaleidoscope je název i Tiëstova nového alba, na kterém spolupracoval například s Nelly Furtado či Sneaky Sound System.

Samotného Tiësta jistě není třeba dlouze představovat, snad lze jen doplnit, že jeho oficiální stránky na Facebooku mají více než čtyři miliony fanoušků a jeho videa na internetu zhlédne denně téměř půl milionu lidí.

Vzhledem k nabitému programu turné Kaleidoscope připadlo jeho vystoupení v ČR na neděli 19. září. Celkem s Kaleidoscope World Tour navštíví šest kontinentů, na kterých odehraje 176 vystoupení během čtrnácti měsíců.

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji od 25. srpna za 890 korun. Jak je obvyklé, čím později se vstupenky koupí, tím dražší budou. Na místě je lze pořídit už za 1090 korun a VIP, v omezeném množství, za 1590 korun. Lístky kupujte nyní online zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Koncert DJe Tiësta v ČR proběhne letos pouze jednou, v září 2010