×
TOPZINE.cz

Kolekce šatů Luisy Beccarii na léto 2012: Určena smyslným rebelkám

FOTO: Luisa Beccaria

Aktuální kolekce od Luisy Beccarii je jako koktejl namíchaný z prvotřídních ingrediencí v podobě luxusních materiálů, plisé, volánků, květinových potisků, který na sebe po protřepání vezme podobu romantického vábení.

[album:

Kolekce od Luisy je virtuální prohlídkou po středomořských oblastech. Je lákadlem na dovolenou po vysněných místech, kam si zabalíte čistě bílé bavlněné šaty s krajkou či vyšíváním prokládané jemnými odstíny duhy po dešti.

Temperamentní Italka s romantickou duší

Luisa Beccaria se narodila v Miláně a svou první kolekci předvedla ve 20 letech v jedné milánské galerii. Prezentovat své modely na nepříliš tradičních místech jí zůstalo dodnes. Modelky se procházely například po historickém nádvoří nebo po rušné ulici.

Modely temperamentní Italky jsou elegantní, éterické, křehké, romantické, ale mají i druhou polohu smyslnost, oslnivost, živočišnost. Mezi sebou se doplňují a střídají jako noc a den. Luisa své umělecké vize skládá z řady kulturních zážitků, které se mísí s živou představivostí.

Letní kolekce plná něhy

Kolekcí probleskávaly retro vzpomínky na začátek 20. století, ale i čtyřicátá a sedmdesátá léta s vůní přímořského vzduchu. Na piknik vyrazila modelka s košíkem z pedingu a úzké úpletové sukni doplněné o pletený svetřík. K ní se přidala žena v modrém s hot pant kraťasy z krajky.

Na korzování italskými uličkami se tmavovláska vydala v bílých úzkých šatech a maxi širokém klobouku. Na takové procházky jsou jako stvořené i dlouhé šaty s vyšíváním nebo krajkou, vše v čisté bílé barvě, která modelům dává nádech nevinnosti.

Smyslnost rudé barvy

Jako cukrkandl vypadaly světle růžové šaty s kupou volánků a korzetem. Přeslazenost vystřídaly plisované červené šaty se špagetovými ramínky. Plisování celkově zaplavilo letní kolekce, a tak není divu, že i u romantické Luisy se pár kousků objevilo.

Luisa má nenapodobitelný styl, umí zhmotnit představy o éterické víle a nezkrotný temperament tlumit pastelovými barvami. Spalující vášeň a něhu dokáže vyjádřit tanečnice flamenca stejně jako Luisa červenými šaty s volánky a odhalenými rameny. Návrhářce se podařilo protnout romantiku s vášní, a přitom nepůsobit podbízivě. Stále si zachovává noblesní eleganci, ženskost a půvab.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..