Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Kolekce adidas by Stella McCartney je plná světélkování, punku, krajek i sexy střihů

Kolekce adidas by Stella McCartney pokračují v proměňování a přetváření tradičních sportovních střihů. Spojují funkčnost, módu, styl a nejmodernější technologie adidas s jedinečným rukopisem Stelly McCartney. A v podzimní/zimní kolekci 2010 přinášejí ve své nejprodávanější běžecké kategorii nové téma – světélkování.

FOTO: Kolekce Running od adidas

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Running, Zdroj: Adidas

Řada Running vychází z pop artu 80. let! Běžecká řada kombinuje matné a lesklé textilní materiály, výrazné a nápadné potisky s grafickými liniemi a proužky. A pro tuto sezonu vytváří moderní výraz.

Hlavním sezónním motivem je světélkování, které prostupuje celou kompletní nabídkou běžeckého oblečení, obuvi a doplňků. Aby bylo oblečení bezpečné a viditelné na ulici, využívá světélkující potisky, které byly efektně vytvořeny do leopardího vzoru.

FOTO: Kolekce Running od adidas

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Running (oblečení v noci)

Stella McCartney říká: „Běh je jednou z našich nejoblíbenějších kategorií. Pro mě je opravdu důležité dodat jednotlivým modelům kolekce vlastní výraz. Tuto sezonu jsme to provedli přímo, a to s pomocí světélkování. Při běhu v městském prostředí se člověk potřebuje cítit bezpečně, aby jej ostatní viděli a aby byl výrazný, a to zejména v zimě, kdy se brzo stmívá. Zároveň jsme ale tento motiv použili na leopardím potisku, takže není nijak zvlášť maskulinní a doslovný, ale přesto je jasně přiznaný. Máme také světélkující kroužky na klíče. Z těch vyzařuje smysl pro humor, který můžete mít, když jste muž, žena nebo dítě.“

FOTO: Kolekce Wintersports od adidas

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Wintersports

Kolekce Wintersports zaujme barevnou paletou složenou ze sytých purpurových a tmavě čokoládových odstínů i klasické černé. Obsahuje elegantní, atraktivní a vysoce funkční modely, přiléhavé bundy a poutavé grafické motivy s horami a sněhem.

Střihy jsou elegantní a ženské a modely dbají na tepelnou izolaci i ochranu. Detaily se nechávají inspirovat motorkářskými bundami a atraktivní střihy zvýrazňují sexy ženské detaily. Zimní nabídku doplňují čepice, rukavice a ponožky.

Stella McCartney dodává: „Štíhlé kalhoty Wintersports a přiléhavé bundy těsně obemykají postavy, vypadají opravdu velmi stylově. Na lyžích je totiž důležité tak vypadat, je to jeden z mála zimních sportů, kde můžete na svah přenést módu a kde to vypadá dobře, tak proč toho nevyužít!“

FOTO: Kolekce Wintersports od adidas

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Wintersports

Řada Gym Studio pracuje s nádherným vypracovaným žakárovým materiálem s květinami, pohrává si s ultralehkými netopýřími tvary, najdete v ní také sametové přiléhavé kalhoty a trička s úsměvem. Hlavní modely jsou bezešvé a odvážně odhalující, s bezešvými vystřiženými díly ve stylu punk rocku.

Punk rockové výstřižky ve spojení s nařasenými rameny podtrhují jedinečně sexy a zároveň sportovní styl Stelly McCartney. Hlavním modelem obuvi jsou skládací boty z ultralehké, jednobarevné síťoviny.

FOTO: Kolekce adidas by Stella McCartney

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Gym Studio

Kolekce Gym Studio zavádí tradiční sportovní střihy ještě dál, a to prostřednictvím fúze technických materiálů s módním pojetím.

Řada upoutá výraznými dezénovými detaily, včetně módních tkaniček, grafických květinových potisků a promyšleně vyšisovaných triček, expresivní barevnou paletou s tmavě purpurovou a tmavě vínovou barvou smíchanou s neonově žlutou a růžovou.

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Gym Studio

Řada Gym Yoga pro tuto sezonu navazuje na folkový styl 70. let, známý z předchozích sezon. Jednotlivé vrstvy vytvářejí pocit útulného zachumlání, k němuž přispívají i velmi měkké materiály a přirozeně barevná bavlna. Tvary řady jsou jednoduché.

Uplatňuje se vrstvení přiléhavých modelů s volnými bundami a mikinami s ozdobným cik-cak stehováním, netopýřími rukávy a velkými kapsami. Využívá řadu materiálů včetně přírodně barevné bavlny, recyklovaného polyesteru a měkkých materiálů.

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Gym Yoga

Hlavní modely kolekce Tennis jsou inspirované charakteristicky dámskými šaty vlastní řady Stelly McCartney, prádlem a korzety, které směšují křehkost krajek s modernitou sportovního oblečení.

Střihy jsou elegantní a přiléhavé, módní a zároveň funkční díky speciálním materiálům, které udržují tělo v suchu a odvádějí pot z pokožky. Obuv tlumí nárazy a poskytuje lepší odpružení.

FOTO: Kolekce adidas by Stella McCartney

Model kolekce adidas by Stella McCartney – kategorie Golf

Kolekce Golf pro tuto sezonu se inspiruje elegantním military stylem, lehkými materiály, ozdobnými zipy a ženským nařasením na polokošilích, která vytvářejí ostře řezaný, zároveň ale dámský vzhled. Vysoce funkční golfová obuv poskytuje maximální pohodlí, dokonalou přilnavost a 100% nepromokavost pro jakékoli zimní počasí.

Spolupráce značky adidas se Stellou McCartney se úspěšně rozvíjí od roku 2005, kdy byla v únoru pod společnou značkou představena první kolekce pro jaro/léto. Od té doby zůstává adidas by Stella McCartney zcela jedinečným konceptem pro ženy. Vysoce funkční sportovní řada má pevné kořeny ve sportovním světě a sestává z oděvů, obuvi a doplňků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kolekce adidas by Stella McCartney je plná světélkování, punku, krajek i sexy střihů