Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kocour v botách 3D bez Shreka? Antonio Banderas a Salma Hayek zase spolu

Redakce

Redakce

30. 6. 2010

FOTO: Kocour v BotáchSérie Shrek již skončila. Tedy téměř. DreamWorks plánuje další film s Kocourem v botách, ale už bez Shreka. To bylo potvrzeno a dokonce už můžeme obdivovat první obrázek i kocourovu oficiální stránku s krátkým příběhem.

FOTO: Kocour v Botách

Kocour v botách a Kitty

V roce 2001 vznikl ve studiu DreamWorks nový animovaný celovečerní film s postavičkou jménem Shrek. Vydařený první díl a poté i skvělý druhý díl, který se stal nejvýdělečnějším animákem, si našly mnoho obdivovatelů. Ve velkém počtu vznikaly fanouškovské stránky. Shrek třetí už taková sláva nebyla, proto se tvůrci rozhodli to radši zakončit aktuálním čtvrtým dílem Shrek: zvonec a konec, který prý není taková pohroma, jak se očekávalo. Kdo si myslel, že to byla poslední výprava do jeho světa, mýlil se.

Nový film – Kocour v botách – vypráví příběh o veselém a statečném kocourovi v podání Antonia Banderase. Jeho dobrodružství začne spolčením s vůdcem Buclíkem (Zach Galifianakis) a pouliční mazanou kočkou Kitty (Salma Hayek) za účelem krádeže slavné husy, která umí snášet zlaté vejce.

Animák je samozřejmě upravený do 3D podoby. Režie se ujme Chris Miller. Od něj jsme nedávno mohli vidět příjemný animák Zataženo, občas trakaře. Filmaři světu už teď prozradili plánovanou premiéru na listopad 2011. Takže se můžeme těšit, anebo hrozit předem. Nedočkavci se můžou mrknout na oficiální stránku pussinbootsthemovie.com.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kocour v botách 3D bez Shreka? Antonio Banderas a Salma Hayek zase spolu