Menu
TOPZINE.cz
Knižní novinky, nové knihy

Knižní novinky: Detektivky, thrillery a pověsti, při nichž vás bude mrazit v zádech

Redakce

Redakce

25. 6. 2010

!DOPORUČUJEME!

Tento týden představujeme knížky, při jejichž čtení vás bude mrazit v zádech – a to se v těchto parných dnech určitě bude hodit! Skleněný hrob o manželích, kteří uhořeli v jedné ostrovní sklárně – náhodou? Kyril Bonfiglioli zase ví, kdy má pistole přednost. Anebo vás zaujme tajemný kmen Piktů?

Z přebalu knihy Pistole má přednost Zdroj: archív nakladatelství Paseka

Spisovateli Kyrilu Bonfigliolimu, „abstinentovi ve všech směrech s výjimkou pití, jídla, tabáku a konverzace“, vyšla v českém překladu Michaly Markové nová kniha nazvaná Pistole má přednost. V novém dobrodružství se zde vrací aristokrat, obchodník s uměním, zhýralec a hrdina proti své vůli Charlie Mortdecai. Dvousetstránkovou knížku si můžete pořídit za 249,- Kč, vydalo ji nakladatelství Paseka.

Tajemné záhady

Nakladatelství JOTA vydalo v rámci ediční řady Beletrie další knihu kriminální série s detektivem Nicem Costou, jejímž autorem je David Hewson. Kniha o tom, jak nebezpečnou kombinací může být spojetí vášně, zrady a korupce. – Ostrov Murano, který je již od 13. století proslulou sklářskou výrobnou, vypukne v jedné ze skláren požár. V jejích troskách pak hasiči najdou dvě těla dvou manželů… Kniha Skleněný hrob má 430 stran, za 275,- Kč si ji můžete koupit zde. A držitelé karty ISIC budou mít 10% slevu!

Knížku Hamlet a královna Piktů si za 205,- Kč můžete koupit zde, držitelé karty ISIC obdrží 10% slevu.

A do třetice trocha napětí: Hamlet a královna Piktů. V této knize, kterou napsal Stuart McHardy, přeložil Vratislav Kadlec a vydala Mladá fronta, jsou poprvé shromážděny příběhy tajemného kmene Piktů, starého keltského kmene. Máte tak jedinečnou možnost seznámit se na 192 stranách s tradovanými vyprávěními o krvavých bitvách, válečnících, světcích, kněžkách i nadpřirozených bytostech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Knižní novinky: Detektivky, thrillery a pověsti, při nichž vás bude mrazit v zádech