Menu
TOPZINE.cz
První pomoc

Knížka první pomoci se bude hodit nejen na dovolené!

Chystáte se na dovolenou a děláte si starosti, co všechno by se vám tam mohlo přihodit? Ať už na dovolené u moře, v horách, doma, na pracovišti či kdekoli jinde, stát se může ledacos a je třeba být náležitě připraven. Nemáte-li kurz první pomoci, přibalte si knížku Předlékařská první pomoc MuDr. Jana Bydžovského. Bude se vám hodit nejen na dovolené!

Resuscitaci byste měli znát, Zdroj: edupics.com

Knížečka, kterou vydalo nakladatelství Grada, nabízí základní informace o poskytnutí první pomoci pro každého laika, zároveň přináší stručný přehled nejrůznějších zdravotních problémů a nemocí, se kterými se běžně můžete setkat, a to od popisu příznaků, přes příčiny až po první pomoc před příjezdem záchranné služby či návštěvou lékaře.

Dozvíte se, jak resuscitovat raněného, kdy přivolat záchrannou službu, jak si počínat při úrazech elektrickým proudem, vdechnutí cizího tělesa, pokousání zvířetem, překotném porodu či otravě houbami. Nemoci jsou seřazeny velmi přehledně v abecedním pořadí.

V knize najdete také podrobné vybavení lékárničky a v závěru se poučíte minimem z anatomie a stručným popisem povinností zdravotníka.

Praktická příručka první pomoci by rozhodně neměla chybět v domácí knihovně ani v cestovní tašce! Přejme všem jejím čtenářům hodně zdraví a aby všechno, co je kniha naučila, byli nuceni v praktickém životě využívat co nejméně!

Předlékařská první pomoc

 

Název: Předlékařská první pomoc
Autor: MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS.
Počet stran: 120
Vazba: brožovaná
Nakladatelství: Grada Publishing, a.s., 2011
Doporučená cena: 149,-
Hodnocení: **** (90%)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Knížka první pomoci se bude hodit nejen na dovolené!