Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Klubová noc Vibrátor představí Ramadanmana

Redakce

Redakce

10. 3. 2011

Foto: RamadanmanKlubová noc Vibrátor, kterou Roxy Promotion pravidelně uvádí ve spolupráci s renomovaným Djem Tvyksem, oslaví první narozeniny vystoupením talentovaného Davida Kennedyho aka Ramadanmana. Tahle velká party proběhne v sobotu 12. března od 22h.

Foto: Ramadanman

David Kennedy alias Ramadanman, Zdroj: Roxy Promotion

Na akcích ze série Vibrátor vystoupili v Roxy velká jména současné elektroniky jako je Dj Zinc, Zombie Nation, Drop the Lime nebo Boy 8-bit. Pro svůj současný sound se tato party stala populární především mezi mladými posluchači, ale přiláká jistě všechny příznivce kvalitní elektronické hudby. Na prvních narozeninách této akce, v sobotu 12. března, vystoupí mimo jiné talentovaný David Kennedy alias Ramadanman.

Ramadanman, jméno, které zaujme vizuálně i foneticky. Tuto přezdívku si David Kennedy vymyslel už ve třinácti letech a od té doby vyrostl v jednu z nejrespektovanějších osobností britské hudební scény. Z letošních Dupstepforum Awards si Kennedy odnesl hlavní cenu pro nejlepšího producenta a dále cenu pro producenta v subkategorii 120 – 140 BPM. Ramadanman stále přichází s novými nápady a neopakuje se, pohybuje se pokaždé v jiném tempu a v nezvyklých hudebních odstínech.

Na své klubovce samozřejmě nemůže chybět již zmíněný resident Dj Tvyks, momentálně žijící v Berlíně, kde má svou pravidelnou noc Get wavey v Magnet clubu. Tvyks se na české klubové scéně pohybuje už pěknou řádku let a málokdo drží tempo s okolním děním ve světě jako právě on. Hvězdnou sestavu doplní dle Tvyksova výběru Mc a Dj Smack, který pořádá pravidelné parties Bullet time, zaměřené na hudební styly jako je dubstep, garage, UK funky nebo grime, posledním vystupujícím pak je talentovaný producent Side9000.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Klubová noc Vibrátor představí Ramadanmana