Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Klub Roxy se ve čtvrtek opět otevře návštěvníkům

Redakce

Redakce

9. 2. 2011

foto RoxyPo více než měsíci se ve čtvrtek 10.února znovu otevře pražský klub Roxy. Obnovený program populárního klubu v Dlouhé ulici odstartuje akce Cannabis Cup, v rámci které v Roxy vystoupí například DJ Jan 2, neboli Jan P. Muchow z Ohm Square.

Foto: Irie Révoltés v Roxy

Vystoupení kapely Iries Révoltés v Roxy, listopad 2010, Zdroj: archiv klubu

V lednu tohoto roku byl pražský klub Roxy z hygienických důvodů donucen zrušit svůj plánovaný program. Od čtvrtka 10. února se v Roxy opět smí pořádat hudební vystoupení, pražské publikum se tak může těšit na přední české i světové DJs, ale také na zajímavé koncerty živých kapel.

V oficiální tiskové zprávě vedení klubu poděkovalo všem svým příznivcům za projevenou důvěru v době uzavření, do budoucna se i nadále bude snažit zprostředkovávat hudební zážitky co nejširšímu spektru návštěvníků, což dokazuje i stylově různorodý únorový program klubu.

V únoru v Roxy se tak můžeme těšit na drumnbassovou akci Hospitality za účasti britských producentů High Contrast a Netsky, v rámci Freemondays v klubu vystoupí dvě kalifornské punkrockové kapely. V březnu zde proběhne oslava prvních narozenin populární klubové noci Vibrator, na které vystoupí Ramadanman aka Person sound.

Program klubu Roxy na únor 2011:

10.2., čt, od 21:00 REFLEX CANNABIS CUP

11. 2., pá, od 22:00 ONE NIGHT – DAVE ANGEL (Rotation/UK) a další

12. 2., so, od 22:00 MADE 2 PLAY

14. 2., po, od 22:00 FREE MONDAYS – IN DRUMANDBASS

16.2., st, od 22:00 WASTED WEDNESDAY – SPANISH NIGHT VOL II

17. 2., čt,  od 22:00 BUBLINKY – Dj Detong & guest

18. 2., pá, od 22:00 HOSPITALITY @  ROXY

19.2., so, od 22:00 FLOW – Sascha Funke  (B Pitch Control, Ger)

21.2., po, od 19:00 FREE MONDAYS – Zander Schloss & Sean Wheelers (USA), Pascal Briggs & The Stokers (USA), Rat City Riot (USA)

25.2., pá, od 22:00 REAL HOUSE @ ROXY

26.2., so, od 22:00 CLIMAX

28. 2., po, od 22:00 FREE MONDAYS – Mindway

Únorový program otevře Cannabis Cup

První akcí znovuobnoveného programu Roxy bude ve čtvrtek 10.února slavnostní vyhlášení vítězných fotografií soutěže Reflex & Soft Secrets Cannabis Cup, soutěže o nejzdařilejší fotografii rostliny konopí. Do soutěže bylo vloni přihlášeno přes 2000 snímků, letos prý organizátoři zaznamenali ještě větší zájem o tuto soutěž.

V rámci tohoto slavnostního večera vystoupí britský producent a DJ A.Skillz, který vydává na několika světoznámých labelů, spolupracuje s předními i z jiných hudebních žánrů a nebojí se remixovat klasické hity do nové, taneční podoby, např. hity Beatles Come Together nebo Strawberry Fields. Českou scénu bude zastupovat například DJ Jan 2, neboli Jan P. Muchow z Ohm Square, o vizuální se postarají Spectravision VJs.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Klub Roxy se ve čtvrtek opět otevře návštěvníkům