Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Klub Amnesia Ibiza hledá tanečnice

Redakce

Redakce

2. 3. 2011

FOTO: Tanečnice samby na karnevalu v Rio de JaneiruNa všechny milovnice tance čeká v pátek 1. dubna 2011 jedinečná příležitost stát se tanečnicí klubu Amnesia Ibiza, který se nachází kde jinde než na Ibize. Casting proběhne v 18 hodin v pražském klubu Mecca.

FOTO: Tanečnice samby na karnevalu v Rio de Janeiru

V klubu Mecca se uskuteční casting na tanečnice, Zdroj: archiv Topzine.cz

Klub Amnesia Ibiza byl oceněn jako nejlepší klub na světě v soutěži Winter Music Conference. Vystupují zde neslavnější DJská a producentská jména, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Duk či Roger Sanchez.

Na léto 2011 hledá klub nové tanečnice, které si jednak přivydělají a jednak získají novou zkušenost. Uchazečky se mohou zaregistrovat nejpozději do konce března. Kromě tanečnic do slavného klubu se na castingu budou vybírat také tanečnice pro agenturu United Music, která pořádá akce jako například Sensation, Transission a další.

Po castingu se v klubu Mecca uskuteční party nazvaná Studio 54 presents Amnesia with Les Schmitz, na které vystoupí rezident klubu Amnesia Ibiza – DJ a producent Les Schmitz. Dalšími hosty budou rezidenti populárního pražského afterklubu Studio 54, Tommy Rogers, Enrico a Subgate.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Klub Amnesia Ibiza hledá tanečnice