Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Klub 15 minut: Místo, kde to žije!

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

15. 1. 2010

klub_15minutMáte chuť se večer v Olomouci pobavit? Chtěli byste posedět v příjemném prostředí, zatančit si na dobrou hudbu, navštívit bar se studentskými cenami a seznámit se s novými lidmi z různých koutů světa? Tak v tom případě doporučuji vyrazit do klubu 15 minut, kde se Vám všechny tyto přání mohou splnit.

Zdroj: www.15minut.net

Zdroj: 15minut.net

Lidé se chtějí večer bavit. Vyhledávají místa, kde je živo a kde se můžou odreagovat. Pro většinu olomouckých studentů je tímhle místem právě 15 minut music club. O tom svědčí například počet fanoušků na facebooku, kterých má klub více než 1 200, což je nejvíc ze všech olomouckých klubů.

Čím si klub tolik fanoušků získal? Určitě prostředím, které má své jedinečné kouzlo. Po více než dvou letech fungování byl klub nucen změnit svou lokalitu. A proto od září letošního roku sídlí v suterénu restaurace Bristol. Právě tyto nové prostory vytváří příjemné a ojedinělé prostředí, kde panuje vždy skvělá a pohodová atmosféra.

Atmosféru samozřejmě vytvářejí také návštěvníci klubu, kteří pocházejí z různých zemí. Krom Čechů chodí do klubu spousta Francouzů, Španělů, Portugalců a dalších cizinců. Ti se do Olomouce dostali přes studijní program Erasmus, který jim umožňuje na Univerzitě Palackého studovat. V patnáctce se scházejí hlavně v pondělí, kdy je již tradičně Erasmus Student Night, která bývá někdy spojena s karaoke party.

Zdroj: www.15minut.net

Zdroj: 15minut.net

Program je pro návštěvníky opravdu velkým lákadlem. Klub se snaží jít s dobou a vytvářet akce a koncerty, které jsou pro studenty přitažlivé. Veliký ohlas měly například již dvě Facebook party, Crazy Hat Party nebo koncert Abbey Road a Dorian Gray´s Prostitutes. V klubu je program každý den. Krom pondělní Erasmus Students Night je to třeba středeční studentský jukebox nebo páteční Free Friday Party.

A protože je 15 minut studentským klubem, nemusíte se obávat vysokých cen. Spíše čekejte akce, jako například každý den do 20 hodin pivo jen za 15 korun, Mojito, Cuba Libre, Piňa Colada a Daiquirí za 40 korun nebo svařák za 20 korun. A pokud přijdete později, nezoufejte. Po celý týden můžete zakoupit tequilu či vodku s džusem za pouhých 25 korun.

Klub 15 minut

Komenského 31, Olomouc

Otevírací doba:

Po – Čt: 13 až 03 hodin
Pá – Ne: 17 až 03 hodin

Hodnocení: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Klub 15 minut: Místo, kde to žije!