Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Klávesista skupiny Hurts usnul během koncertu. Budit ho musel zpěvák.

Redakce

Redakce

20. 3. 2013

Člen britského dua Hurts přiznal, že usnul během koncertu v ukrajinském Kyjevě. Stalo se tak prý při turné k debutové desce Happiness, jak prozradil klávesista Adam Anderson v jednom z nedávných rozhovorů.

FOTO: Hurts

Hurts, Zdroj: informationhurts.cmo

„Minulé turné bylo časově opravdu náročné, obhajuje Anderson své chvilkové zdřímnutí během show. „Jsem rád, že mě Theo (Theo Hutchcraft pozn. red.) hned probudil, jinak by z toho bylo daleko větší faux pas.

Zpěvák popové kapely z Manchesteru celou historku potvrdil a dodal: „Uprostřed písničky je taková přestávka, kdy Adam nehraje a jedou jen strunné nástroje – což byl patrně ten moment, kdy se Adam rozhodl dát si šlofíka,“ komentuje se smíchem Hutchcraft.

Nejnovější deska jménem Exile kapele vyšla 11. března a na rozdíl od té předchozí o ní kritika hovoří jako o temnější a daleko intenzivnější. Hurts, kteří působí od roku 2009, se svým prvním albem umístili v desítce nejúspěšnějších nahrávek v Evropě. Album poté ještě rozšířili o verzi Deluxe a bonusové DVD.

Nyní je skupina na evropském turné, do kterého spadá i koncert v Praze. Ten proběhne 28. března v Lucerna Music Baru. Čeští fanoušci si tak budou moci užít nové, ale i starší songy, jako třeba Wonderful Life, Better Than Love nebo Unspoken.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Klávesista skupiny Hurts usnul během koncertu. Budit ho musel zpěvák.