Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kiss plánují na rok 2013 koncert v Praze. V rámci turné k 20. albu

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

20. 11. 2012

Americká rocková ikona Kiss se po vydání alba Monster opět chystá na Prahu. Tentokráte se jejich koncert uskuteční 14. června 2013 v O2 aréně.

Kiss, Zdroj: archiv pořadatele

Kiss, Zdroj: archiv pořadatele

Uběhla již tři léta od kladně přijímaného počinu Sonic Boom a Starchild, Demon, Spaceman a Catman jsou zpět ve vylepšených kostýmech s novou fošnou nazvanou Monster. Pilotní singl Hell or Hallelujah jste mohli slýchat na radiových stanicích už od července. Samotná Monster zavelela své Kiss Army až v říjnu.

A nebyli by to Kiss, kdyby vydání desky neprovázelo něco monstrózního. Navíc je Monster dvacátou řadovou deskou kapely, je tedy co slavit. Zároveň se singlem máte možnost si objednat i některou z tisíce kopií tzv. Monster Book – 3×2,5 stop velká kniha fotografií. Každá kopie je  opatřena podpisy všech členů Kiss a navíc si můžete vybírat z deseti možných vlajek na přední straně knihy.

Kiss – Hell or Hallelujah

Kiss právě potvrdili Monster Tour, které 14. června 2013 nevynechá ani Prahu. Lístky jsou v prodeji od 22. listopadu tohoto roku a cena se bude pochybovat v rozmezí od 1.090 do 1.790 korun. Nenechte si ujít dnes již kultovní sestřelení kytary, srdceryvnou Beth, plivání ohně a chrlení démonovy krve.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kiss plánují na rok 2013 koncert v Praze. V rámci turné k 20. albu