Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kiss otevřeli vlastní restauraci. Plánují jich sto, nabízejí dobré pivo i hudbu

Spoluzakladatelé Kiss Gene Simmons a Paul Stanley mají vysoké ambice i mimo pole muziky a excentrického líčení. Nejenže založili svou vlastní síť restaurací Rock&Brews, dokonce chtějí v jejím rámci zprovoznit až stovku podniků. Tento měsíc v Torrance otevřeli v pořadí už třetí.

Kiss, Zdroj: archiv pořadatele

Kiss, Zdroj: Echo Promotion

Stanley je nadšený z rychlé expanze jejich nového projektu. „Jsme jako chapadla,“ tvrdí. „Naše restaurace je ideální pro rodiny s dětmi, je to místo, kde vaše chuťové buňky nemusí dělat žádné kompromisy. Ve většině restaurací dostanete lepenkovou pizzu nebo ztvrdlé makarony se sýrem. U nás máme na výběr z osmdesáti poctivých piv. Tohle je skutečně místo, kam si můžete vyrazit s přáteli, poslechnout kvalitní hudbu a ještě se pobavit“.

Na pomoc veteránům

Během otevření již třetí kissácké restaurace Stanley a Simmons osobně pohostili na stovku amerických veteránů a raněných bojovníků. Celou akci odstartovala ceremonie Color Guard a státní hymna. Výtěžek byl zaslán na konto nadace válečných veteránů. Vrcholem večera bylo vystoupení kapely, kdy zazněly hity jako Hotter Than Hell, Rock´n´Roll All Nite a Lick It Up.

„Lidé sem rádi zvou rodiny a známé, dobře se najedí a užívají si atmosféru. Oproti tomu v noci se tady probouzí k životu pravé rockové šílenství.“ Jako kapela teď mají Kiss na programu evropské turné, které odstartují ve Stockholmu již za několik týdnů. „Máme zbrusu novou jevištní show, která bude větší a velkolepější,“ slibují. Přesvědčit se o tom budeme moci 14. června, kdy kapela zahraje v Praze.

Na otázku, jestli za ty roky už pro něj není vystupování a neustálé cestování po celém světě vysilující, Stanley jen zavtipkoval: „Pokud vůbec někdy zestárnu, tak teprv pak odejdu.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kiss otevřeli vlastní restauraci. Plánují jich sto, nabízejí dobré pivo i hudbu