Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kiss opět vystoupí v Praze!

KISS_02_LR!Vstupenky!Fanoušci této americké glamrockové kapely se už teď mohou začít klepat nedočkavostí. V květnu se totiž Kissáci podívají hned na dvě česká pódia; do ostravské ČEZ Arény a do O2 Arény v Praze.

Kiss, Zdroj: archiv

Kiss, Zdroj: archiv

Formace Kiss brázdí světová pódia už šestatřicet let a za tu dobu vydali 18 studiových alb, téměř 50 singlů a přes 35 videoklipů. Jsou známí především pomalovanými tvářemi, výstředním oblečením a netradičními show. Při svém posledním vystoupení v Praze, 6. června 2008, doslova létaly jiskry.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

V květnu se kluci do Čech vrátí v rámci svého turné Sonic Boom Over Europe, které slibuje mnohem silnější zážitek oproti předchozí šňůře. Aspoň podle slov frontmana Paula Stanleyho, který se nechal slyšet: „Minulé turné byl pouhý začátek. Sonic Boom Over Europe vám přinese novou scénu, nový program, nové kostýmy a nové album. Představíme vám živě kompletní historii kapely KISS. You wanted the best? You GOT the best!”

Kiss – Sonic Boom Over Europe: From the Beginning to the Boom

21. května – Ostrava, ČEZ Aréna

23. května – Praha, O2 arena

Vstupenky do Ostravy budou v předprodeji od 27. listopadu v cenové relaci 990 až 1290 korun a koupit je můžete už nyní online zde ještě za nižší cenu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kiss opět vystoupí v Praze!