Kings of Leon dnes představují podařený singl SuperSoaker

Rockeři z Kings of Leon přicházejí s novým singlem SuperSoaker, kterým uvádí nadcházející album Mechanical Bull. Mluví o něm jako o vrcholu své tvorby.

FOTO: Kings of Leon
Kings of Leon. Zdroj: Sony Music Entertainment

S dnešním dnem vychází nejnovější singl americké rockové skupiny Kings of Leon s poněkud vtipně vyznívajícím názvem SuperSoaker. Jedná se o prvotní song jejich šestého studiového alba Mechanical Bull, jež vyjde 24. září. Singl je již nyní poskytnut ke stažení na iTunes či Amazon.

Skalní fanoušci měli už dříve šanci slyšet píseň na festivalu Governors Ball, kde sklidila obrovský úspěch. Z desky Mechanical Bull, na které spolupracovali s producentem Angelem Petragliom, hrává skupina na koncertech i další novinku Always the Same. Kapela se chystá představit nové album i 22. července v oblíbené talkshow Jimmyho Fallona.

Nejlepší, co jsme zatím nahráli

O desce se vyjádřili i členové Kings of Leon. Pro příklad, baskytarista Jared Followill řekl: „Myslel jsem, že se bude jednat o opravdu vyzrálé album, proto jsem vážně překvapen, jak mladě zní.“ Prozradil také, že je o hodně hudebně komplikovanější než cokoli, co předtím vydali.

Přirovnat nové album lze prý pouze k deskám Youth And Young Manhood či Aha Shake Heartbreak z roku 2004. Ovšem novinka by měla být podle hudebníků z Kings of Leon vyvrcholením jejich tvorby.

V blízké době se kapela těší především na dvoudenní V Festival v anglickém Staffordu a Chelmsfordu, kde vystoupí jako hlavní hvězdy vedle velikánů Beyoncé, Fun., Jessie J, Of Monsters and Men nebo Olly Murs.

Kings of Leon je rocková skupina založená roku 1999 v Nashvillu v Tennessee. Tvoří ji bratři Caleb, Jared a Nathan Followillové a jejich bratranec Matthew Followill. Na kontě mají již pět studiových alb. První z nich Youth And Young Manhood vydali v roce 2003, po něm následovaly nahrávky Aha Shake Heartbreak, Because Of The Times z roku 2007, Only By The Night a v roce 2010 Come Around Sundown.

Kings of Leon dnes představují podařený singl SuperSoaker
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*