×
TOPZINE.cz

Kina v Brně: Ze kterých vás bude bolet zadek?

kino-sedadla-sxc-malaBydlíte v Brně a máte chuť na nějaký ten filmík, který vás upoutal svým trailerem, nebo vás na něj někdo navnadil? Co dělat, abyste se na něj dostali? Je to jednoduché – stačí si koupit lístek. Kam? Kde?

Sedadla v kině
Sedadla v kině

Hm, koupit nějakej lístek, to dokáže i malé děcko. Tady jde ale o lístek, který vám umožní vidět umění. Něco, na co jdete z nějakého důvodu, ať už to bylo doporučení přátel, viděli jste ukázky, máte rádi režiséra či herce ve filmu, nebo se vám líbí vizuální stránka či hudba, a nebo se prostě jen nudíte a nevíte, co jiného podniknout. Proto jsou tu centra, která nám nabízejí promítání filmů už českých nebo zahraničních.

A kde taková kina či centra v Brně najít? Není to nic těžkého. Mezi dva největší multiplexy patří zaručeně Palace Cinemas Olympia a Palace Cinemas Velký Špalíček. Zde máme možnost velkého pohodlí i luxusu, pestrého občerstvení a hlavně jsou to kina, ve kterých můžeme vidět všechny novinky. V těch ostatních uvidíme filmy za levnější cenu, ale o něco později. Jsou to například kina Lucerna, Kino Scala, Kino Art nebo Studentské kino Magnet. Jsou to většinou promítací sály, kde si tolik prestiže neužijeme. Ale do kina přece chodíme proto, abychom viděli to krásné umění na plátně.

To, že nás potom ze židliček bolí záda nebo jiné partie, je už vedlejší…

[album: a ]

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..