Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kina v Brně: Ze kterých vás bude bolet zadek?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 2. 2010

kino-sedadla-sxc-malaBydlíte v Brně a máte chuť na nějaký ten filmík, který vás upoutal svým trailerem, nebo vás na něj někdo navnadil? Co dělat, abyste se na něj dostali? Je to jednoduché – stačí si koupit lístek. Kam? Kde?

Sedadla v kině

Sedadla v kině

Hm, koupit nějakej lístek, to dokáže i malé děcko. Tady jde ale o lístek, který vám umožní vidět umění. Něco, na co jdete z nějakého důvodu, ať už to bylo doporučení přátel, viděli jste ukázky, máte rádi režiséra či herce ve filmu, nebo se vám líbí vizuální stránka či hudba, a nebo se prostě jen nudíte a nevíte, co jiného podniknout. Proto jsou tu centra, která nám nabízejí promítání filmů už českých nebo zahraničních.

A kde taková kina či centra v Brně najít? Není to nic těžkého. Mezi dva největší multiplexy patří zaručeně Palace Cinemas Olympia a Palace Cinemas Velký Špalíček. Zde máme možnost velkého pohodlí i luxusu, pestrého občerstvení a hlavně jsou to kina, ve kterých můžeme vidět všechny novinky. V těch ostatních uvidíme filmy za levnější cenu, ale o něco později. Jsou to například kina Lucerna, Kino Scala, Kino Art nebo Studentské kino Magnet. Jsou to většinou promítací sály, kde si tolik prestiže neužijeme. Ale do kina přece chodíme proto, abychom viděli to krásné umění na plátně.

To, že nás potom ze židliček bolí záda nebo jiné partie, je už vedlejší…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kina v Brně: Ze kterých vás bude bolet zadek?