×
TOPZINE.cz

Kick-Ass na Blu-ray a DVD nakopne i vás

!DVD, BR!Neříkejte, že jste si nehráli na nějakého komiksového hrdinu, když jste byli malí. Musí to být přece pořádné vzrůšo, když se dennodenně střetáváte se všemožnými padouchy, zachraňujete svět a sklízíte za to ovace veřejnosti. Spider-Man, Batman, Superman – ti všichni něčím vynikali, měli nadpřirozené schopnosti. Ale může tento džob provozovat obyčejný smrtelník? Akční komedie Kick-Ass přináší odpověď.

Superhrdina Kick-Ass, Zdroj: distributor filmu

Film

Ve škole je tak trochu outsider, a tak hledá útěchu v komiksových příbězích o hrdinech se speciálními schopnostmi. Teenager Dave Lizewski již dlouho přemýšlí o tom, jaké to je, když si na sebe navléknete přiléhavý trikot a vydáte se nakopat zadek kriminálním živlům toho nejhoršího ražení. Proč si to vlastně nezkusit na vlastní kůži, že? Z Davea se stane superhrdina s přezdívkou Kick-Ass, který je připraven hájit zájmy slušných lidí, starat se o jejich bezpečnost a zároveň tím bojovat proti kriminalitě. Kick-Ass sice neumí létat, nevypouští pavučiny, není ani příliš silný, přesto jeho činy inspirují k následovnictví.

Vemte jed na to, že zatímco se bude disk s tímto filmem točit ve vašem přehrávači, vaše bránice dostane pořádně zabrat. Kick-Ass je totiž plný drsných vtipů a ironického přístupu k popkultuře. Stejně tak vás ale strhne přívalem akčních scén, které snímku dodávají patřičnou šťávu. K tomu všemu v něm září herci Aaron Johnson, znovuoživený Nicolas Cage a v neposlední řadě vycházející hvězda Chloe Moretz.

Chloe Moretz jako Hit-Girl

DVD a Blu-ray

Ani DVD ani Blu-ray bohužel nenabízejí bonusový materiál. Prostorový zvuk a možnost výběru jazyka či titulků je dnes už samozřejmou záležitostí.

Žánr: Akční/Drama/Komedie/Thriller

Stopáž: 117 minut

Režie: Matthew Vaughn

Hrají: Aaron Johnson, Chloe Moretz, Nicolas Cage, Mark Strong, Evan Peters aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1), anglicky (DTS na Blu-ray)

Titulky: české

Bonusy: interaktivní menu, výběr scénDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..