Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kevin Costner & Modern West poprvé na Slovensku!

Redakce

Redakce

27. 1. 2010

robin-hood:kral-zbojnikuDne 25.března zamíří na Slovensko americký herec a hrdina nejednoho filmu Kevin Costner. Bude to tak poprvé, kdy fanoušci budou moci zhlédnout tuto hollywoodskou hvězdu živě.

Zdroj: archiv

Kevin Costner, Zdroj: archiv

Už na jaře tohoto roku poctí Bratislavu svou návštěvou slavný herec Kevin Costner. O zábavu bude postaráno. O tom koneckonců svědčí i fakt, že nositel dvou Oskarů nebude prezentovat nový film, nýbrž bude vystupovat se svou hudební skupinou Kevin Costner & Modern West. Podle americké CNN se jedná o zajímavý hudební počin, který má šanci u posluchačů zabodovat nejen kvůli slavnému herci, ale především kvůli příjemnému hlasu.

Modern West, jak vyplývá již z názvu, není elektronovou nebo jinak rachotící kapelou. Spíše se jedná o konspiraci, která dává přednost pohodovému country rocku. Při vystoupení si každý přijde na své. Na pódiu je nepřehlédnutelným především frontman kapely, který z koncertu udělá zábavnou, dynamickou a místy i dojemnou show.

Kapacita bratislavského PKO je omezená. Vyplatí se si ohlídat vstupenky v předstihu. Zanedlouho se začnou prodávat na slovenských stránkách Ticketportal. Kevin Costner & Modern West si připravili pro bratislavské fanoušky řadu překvapení. Nenechte si tuto výjimečnou událost ujít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kevin Costner & Modern West poprvé na Slovensku!