Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Keltská noc v Harrachově, festival jemnostpána Krakonoše

Martin Peška

Martin Peška

5. 8. 2009

keltska-noc-harrachovFestival v nejvyšší nadmořské výšce, tak se prezentuje Keltská noc, která se uskuteční už potřetí v Harrachově pod mamutím skokanským můstkem. Program začne už ve čtvrtek 6. srpna, kdy zahraje například slovenská kapela Horkýže Slíže.

„Vyhověli jsme hlasům fanoušků a po loňské náročné dramaturgii napříč téměř všemi žánry se snažíme vrátit festival zpět k punkovým kořenům, tak vlastně před 14 lety začal. Navíc letos máme možnost dát prostor i méně známým kapelám, díky tomu, že festival bude třídenní,“ řekl hlavní pořadatel Pavel Martínek.

Během čtvrtečního programu, který začne v 17 hodin, se představí M.Z.H, Last Exit, Zakázaný Ovoce, Bobr chutná 2x, Hallodrn a již zmínění Horkýže Slíže. První páteční vystoupení je naplánováno už na poledne. Zahrát by měla Jana Lota, Egotrip, Dukla Vozovna, Skapollo, Lety Mimo, Rybičky 48, UDG, Mňága a Žďorp, Krucipüsk, N.V.Ú., Skyline nebo Wohnout a Vypsaná fixa.

„V sobotu je začátek již v 10:30 a na podiu se objeví Muerti, Pepa Lábus, Apple Juice, Schodiště, Blanka Šrůmová, Jiří  Schmitzer, Totální Nasazení, De Bill Heads, Tony Ducháček & Garage , Fast Food Orchestra, E!E, PLEXIS a o radostné finále sobotního večera se již tradičně postará veselá domácí parta Tři sestry,“ uvedla pro Topzine.cz Alena Rydvalová.

Zdroj foto: archív festivalu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Keltská noc v Harrachově, festival jemnostpána Krakonoše