Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Kellan Lutz a Ashley Greene nebudou chybět ve Stmívání: Rozbřesku

Veronika Jílková

Veronika Jílková

23. 5. 2010

Summit Entertainment potvrzuje, že ve čtvrtém pokračování Sagy Twilight s názvem Breaking Dawn uvidíme pohromadě celou rodinu Cullenových ve stejném obsazení. Jak to ovšem vypadá s rozdělením snímku na dvě části, je zatím neznámé.

Kellan Lutz a Ashley Greene

Kellan Lutz a Ashley Greene

Twilight fanoušci nyní mohou být spokojeně ujištěni, že žádné změny v rodině Cullenových nenastanou. Summit Entertainment potvrdil, že Kellan Lutz, představitel Emmeta, a Ashley Green, která ztvárňuje Alici, podepsali dohodu o spolupráci i na čtvrté pokračování. Problém, který s těmito dvěma herci nastal, byl naštěstí vyřešen. A tak se Cullenovi vrátí v celé své kráse i v Rozbřesku.

Nejrůznější předměty (knihy, DVD, CD atd.) s tematikou Twilight ságy naleznete zde

Zajímají-li vás spíše knihy, kompletní sérii v krásném balení seženete tady

Kolik za to herci berou peněz?

Magazín Hollywood Reporter odhalil, že herci za natáčení obdrželi skoro jeden a půl milionů dolarů, což jsou skoro 4 miliony za doposud natočené snímky. Ovšem Twilight je opravdu výdělečný projekt, takže produkce si může dovolit svým hvězdám řádně zaplatit.

Stmívání: Zatmění

Stmívání: Zatmění

A jak to bude s natočením čtvrtého snímku? Dojde na situaci jako u sedmého Harryho Pottera, že film uvidíme v kině dvakrát, ale s přestávkou jednoho roku? Již se tyto spekulace objevily, ale producenti stále váhají. Herci možná s nápadem souhlasí, ale co fanoušci? Vyplatí se jejich čekání?

Robzbřesk je posledním románem Stephenie Meyer, který popisuje příběh Belly, jež se definitivně rozhodne, zda zůstane smrtelnicí, nebo bude přeměněna v upírku.

Více článků o Stmívání naleznete tady

Premiéra snímku je naplánovaná v Americe na 18. listopadu 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kellan Lutz a Ashley Greene nebudou chybět ve Stmívání: Rozbřesku