Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kelis změnila vydavatelství a dokončuje nové album

Ivana Goláňová

Ivana Goláňová

30. 12. 2009

kelis-600x338Americká R’n’B zpěvačka a textařka, Kelis, vydá své čtvrté studiové album někdy na začátku příštího roku. Na něm se podíleli will.i.am z Black Eyed Peas, Boys Noize a David Guetta a podpořili tak zpěvaččinu změnu vydavatelství. Ochutnat, co nové album přinese, můžete v singlu Acapella.

Kelis, Zdroj: photobucket.com

Kelis, Zdroj: photobucket.com

Kelis potvrdila, že dokončuje album Flesh Tones. Mohlo by tak být vydáno někdy na začátku příštího roku, tentokrát přes vydavatelství Interscope Records. Kelis, která dříve spolupracovala s Jive records, se rozhodla pro změnu a stala se součástí Will.I.Am.Music Group, pod značkou Interscope.

“Je úžasné, že jsem teď novou částí rodiny Interscope,” řekla Kelis. “Rok 2010 je za rohem a já už se nemůžu dočkat vydání nové muziky a trávení času s opravdovými hudebními fanoušky na turné,” rozplývá se zpěvačka. Will.i.am dodal: “Kelis představuje ten druh hrany, který nás všechny posouvá dál nejenom hudebně ale i stylově. Měla pro své posluchače vždy otevřené nové dveře a my jsme připraveni projít s ní těmi dalšími.”

Singl Acapella, který předznamenává nové cd, měl svou premiéru 23. října 2009. Taneční song, produkovaný Davidem Guettou, vypráví o jejím synovi Knightovi. Poslední zpěvaččino studiové album, Kelis Was Here, bylo vydáno v roce 2006

The YouTube ID of jm4q9NCBVkY& is invalid.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kelis změnila vydavatelství a dokončuje nové album